Stylowe łoże Epoca, którego misternie wykonana posrebrzana rama została ozdobiona kryształkami Swarovskiego. Fot. Bova

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Stylowe łoże Epoca, którego misternie wykonana posrebrzana rama została ozdobiona kryształkami Swarovskiego. Fot. Bova
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
19 maj 2014 11:08

Najpiękniejsze łóżka w klasycznym stylu

Przemienią każdą sypialnię w niepowtarzalne miejsce. Białe łóżka w klasycznej odsłonie na nowo odkrywają magiczny styl minionych epok. Ich harmonijne piękno oraz wysoka jakość wykonania będą trwać przez pokolenia.

Charakteryzują się lekką, romantyczną formą oraz miękkimi liniami. Nawiązujące stylem do mebli z minionych epok łoża w odcieniach bieli nadadzą każdej sypialni niepowtarzalny wygląd.

Pałacowy szyk

Już sama biel mebli – czy to krystalicznie czysta czy też ciepła, lekko złamana, wydobywa subtelny, łagodny i niezwykle delikatny charakter wnętrza. Tym samym wzmacnia buduarową i bardzo kobiecą naturę utrzymanej w białym kolorze sypialni. Z kolei bogate ornamenty, srebrne, złote czy platynowe dekory, a przede wszystkim misternie tapicerowane zagłówki podkreślają wręcz pałacowy szyk pomieszczenia. To one przesądzają też o niesamowitej jego aurze.

Szlachetne drewno

Poza samym wyglądem łoża istotny jest także proces jego produkcji oraz dobór materiałów. Bazą jest tu drewno – materiał szlachetny, ale też łatwo poddający się ręcznej obróbce. Stanowi on doskonałe tworzywo dla licznych rzeźbień, często wykonywanych technikami nawiązującymi do dawnego rzemiosła artystycznego, jakim jest snycerstwo.

Ważny jest także dobór najwyższej jakości tkanin na tapicerowana wezgłowia. Każdy element jest więc tu misternie wykonany - od koronkowych rzeźbień poczynając, poprzez zdobne niuanse haftów i obszyć, po filigranowe ozdobniki a nawet kryształowe dekoracje.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH