Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Sypialnia Meganda to doskonałe połączenie ciepłego wybarwienia dębu z elegancką czernią. Fot. Mebin.

Sypialnia Meganda to doskonałe połączenie ciepłego wybarwienia dębu z elegancką czernią. Fot. Mebin.
  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 27 paź 2015 11:48

Nowoczesna sypialnia. 12 pięknych kolekcji mebli

Sypialnia w nowoczesnym stylu to oryginalne meble i nietuzinkowe rozwiązania. Aranżacja pozwala na zabawę kolorem, formą i materiałem.

Od pewnego czasu sypialnia nie służy już wyłącznie do spania czy jako dodatkowe pomieszczenie do przechowywania ubrań. To miejsce, w którym szukamy ukojenia, odpoczynku po ciężkim dniu i porządnej regeneracji. Powinno być harmonijne, przyjazne i inspirujące, warto je więc urządzić w orzeźwiającej, nowoczesnej stylistyce 

W nowoczesnej sypialni ważny jest każdy element. Poczynając od koloru ścian, poprzez meble i oświetlenie, kończąc na dodatkach. Meble powinny być proste i eleganckie. Mogą być utrzymane w stonowanych, jednolitych barwach lub mieć kontrastowe akcenty. Uniwersalny wybór to białe meble, do których można dopasować dodatki w dowolnej tonacji kolorystycznej. Szafy i komody do pokoju sypialnego mają najczęściej geometryczną bryłę. Fronty szaf natomiast wykonane są ze szkła lub polerowane na wysoki połysk.

Nowoczesna sypialnia to też idealne miejsce, w którym świetnie sprawdzi się tapicerowane łóżko. Sprawia one, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne i wizualnie ciepłe. Dodatkowo tapicerowany zagłówek to świetna dekoracja ściany za łóżkiem. Pozwala nie tylko na wygodny wypoczynek, ale także zdobi wnętrze oraz zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniem. 

W galerii kolekcje, które pozwolą zaaranżować wnętrze w nowoczesnym stylu. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA