Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Szare łóżka są wciąż na topie. Modele ze zdobionym zagłówkiem będą również dekoracją wnętrza. Fot. Letti&Co.

Szare łóżka są wciąż na topie. Modele ze zdobionym zagłówkiem będą również dekoracją wnętrza. Fot. Letti&Co.
  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 lis 2015 14:45 (aktualizacja: 20 lis 2015 10:01)

Nowoczesna sypialnia. 15 najpiękniejszych łóżek

Sypialnia to miejsce, do którego udajemy się aby odpoczywać. Eleganckie meble pozwolą zamienić ją w wyjątkowy kącik do relaksu.

Nie od dziś wiadomo, że włoskie meble cieszą się na całym świecie niezwykłym powodzeniem. Wszystko za sprawą tego, że są one produkowane nie tylko z najlepszych materiałów, ale też projektowane przez ludzi z pasją i zamiłowaniem do prawdziwej sztuki użytkowej. Podobnie jest z meblami pochodzącymi z gorącej Hiszpanii czy chłodnej Danii. Dlatego też, jeśli możemy sobie pozwolić na drogi i gustowny mebel to warto sięgnąć do kolekcji pochodzących właśnie stamtąd. 

Meble zagranicznych producentów, choć są bardzo stylowe, doskonale wpisują się w obowiązujące trendy i pasują również do nowoczesnych wnętrz. Jeśli uwielbiamy biel i właśnie w tym kolorze chcielibyśmy urządzić sypialnię, to z pewnością łóżko w tym odcieniu będzie nam pomocne.

Jeśli jednak interesują nas bardziej naturalne kolory, odcienie brązów i musztardowe desenie to doskonałym wyborem będą łóżka wykończone naturalną skórą bądź elementami drewna. Ciepłe barwy natury doskonale łączą się z prostą i charakterystyczną linią łóżek. Prostota jednak jest tu bardzo wyrafinowana, ponieważ łóżka są zaprojektowane na światowym poziomie wzornictwa. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA