Kolekcja Orland utrzymana jest w klimacie staropolskiego dworku. Jeśli więc sypialnia ma być w królewskim stylu, to ta kolekcja będzie doskonałym wyborem. Fot. Black Red White.

Zobacz galerię [17 zdjęć]

Kolekcja Orland utrzymana jest w klimacie staropolskiego dworku. Jeśli więc sypialnia ma być w królewskim stylu, to ta kolekcja będzie doskonałym wyborem. Fot. Black Red White.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Alicja Pietrowska
25 lut 2016 10:31

Nowoczesna sypialnia. 15 zestawów w bieli

Białe meble do sypialni nie wychodzą z mody. Nadają wnętrzu elegancki nowoczesny wygląd oraz pozwalają na swobodę aranżacyjną.

Wszechobecna biel to już od kilku sezonów najgorętszy trend w aranżowaniu wnętrz. Nic dziwnego. Biel to ponadczasowa barwa, która pasuje do każdej stylistyki. Jest lekka, świeża, a przede wszystkim bardzo uniwersalna. Dobrze zaprezentuje się na stylowych, klasycznych frontach z rzeźbieniami, jak również w nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach.

Kolor ten posiada wiele innych zalet. Wybierając go do sypiali zyskujemy pewność, iż aranżacja nie przytłoczy wnętrza, a kreowana przez nas przestrzeń zyska świeży i elegancki wygląd. Biel optycznie powiększa pomieszczenie co jest bardzo ważne w sytuacji, gdy nasz pokój sypialniany jest mały lub wąski . 

Jasne kolory szczególnie dobrze prezentują się w nowoczesnych stylizacjach. Lustrzane tafle i połyskujące fronty wyglądają wyjątkowo pięknie w towarzystwie szarych ścian czy drewnianej podłogi. Efekt ten podwoi gładka powierzchnia frontów mebli lakierowanych na wysoki połysk - bez zbędnych uchwytów zagwarantuje rezultat podobny do tego, który daje czysta tafla lustra. Biel w połysku lub macie ładnie komponuje się także z dekorami o rysunku drewna, np. pod postacią ściany za łóżkiem, jak również w formie drewna jako elementu dekoracyjnego frontów meblowych. Takie rozwiązanie sprawia, że nasza sypialnia będzie jasna, ale także ciepła i przytulna w wyglądzie.

Sprawdźcie kilka dobrych pomysłów na jasne wnętrze sypialniane. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH