Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Atami to nowoczesna kolekcja mebli do sypialni, która sprawi, że wnętrze będzie funkcjonalne, ale również nada mu wyjątkowy charakter. Fot. Agata Meble.

Atami to nowoczesna kolekcja mebli do sypialni, która sprawi, że wnętrze będzie funkcjonalne, ale również nada mu wyjątkowy charakter. Fot. Agata Meble.
  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 11 marz 2016 14:25 (aktualizacja: 14 marz 2016 08:30)

Nowoczesna sypialnia. Wybieramy najciekawsze meble

Nowoczesny styl jest bardzo modny i świetnie prezentuje się w sypialni. Zobacz najciekawsze kolekcje mebli.

W sypialni spędzamy tak wiele czasu, że urządzenie jej w najbardziej odpowiadającym nam stylu, powinno być absolutnym priorytetem. Jeśli jesteś zwolennikiem nowoczesnej stylistyki, będziesz miał wiele ciekawych kolekcji mebli do wyboru. Producenci oferują ich bardzo dużo. 

Aby stworzyć modną i nowoczesną sypialnię, warto wybrać meble lakierowane na wysoki połysk. Najmodniejsze są te w białym kolorze, a dla tych, którzy nie lubią tak chłodnych barw, polecamy białe kolekcje ocieplone drewnem. Biel wprowadzi do wnętrza świeżość i będzie przyciągać naturalne światło. W połysku dodatkowo prezentuje się bardzo elegancko. 

Nowoczesny styl często kojarzy się z minimalizmem i chłodem. Aby dodać wnętrzu charakteru i jednocześnie nieco je ocieplić, warto wybrać model łóżka z ciekawym wezgłowiem. Modne są modele tapicerowane, podświetlane, ale również takie, które swoją szerokością wychodzą poza ramę łóżka. To bardzo efektowny sposób aranżacji sypialni, dzięki któremu dodatkowo zagospodarujemy częściowo ścianę w okolicy łóżka.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA