Atami to nowoczesna kolekcja mebli do sypialni, która sprawi, że wnętrze będzie funkcjonalne, ale również nada mu wyjątkowy charakter. Fot. Agata Meble.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Atami to nowoczesna kolekcja mebli do sypialni, która sprawi, że wnętrze będzie funkcjonalne, ale również nada mu wyjątkowy charakter. Fot. Agata Meble.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
11 marz 2016 14:25

Nowoczesna sypialnia. Wybieramy najciekawsze meble

Nowoczesny styl jest bardzo modny i świetnie prezentuje się w sypialni. Zobacz najciekawsze kolekcje mebli.

W sypialni spędzamy tak wiele czasu, że urządzenie jej w najbardziej odpowiadającym nam stylu, powinno być absolutnym priorytetem. Jeśli jesteś zwolennikiem nowoczesnej stylistyki, będziesz miał wiele ciekawych kolekcji mebli do wyboru. Producenci oferują ich bardzo dużo. 

Aby stworzyć modną i nowoczesną sypialnię, warto wybrać meble lakierowane na wysoki połysk. Najmodniejsze są te w białym kolorze, a dla tych, którzy nie lubią tak chłodnych barw, polecamy białe kolekcje ocieplone drewnem. Biel wprowadzi do wnętrza świeżość i będzie przyciągać naturalne światło. W połysku dodatkowo prezentuje się bardzo elegancko. 

Nowoczesny styl często kojarzy się z minimalizmem i chłodem. Aby dodać wnętrzu charakteru i jednocześnie nieco je ocieplić, warto wybrać model łóżka z ciekawym wezgłowiem. Modne są modele tapicerowane, podświetlane, ale również takie, które swoją szerokością wychodzą poza ramę łóżka. To bardzo efektowny sposób aranżacji sypialni, dzięki któremu dodatkowo zagospodarujemy częściowo ścianę w okolicy łóżka.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH