Fot. Eve Sleep

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Eve Sleep
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
07 sie 2017 12:05

Nowoczesna sypialnia. Wybierz prawdopodobnie najwygodniejszy materac świata

Materac z pianki "memory" najnowszej generacji, to prawdopodobnie najwygodniejszy materac świata. Można go już kupić w Polsce.

Założona w Londynie, acz z polskim rodowodem, firma eve Sleep już od ponad 2 lat z sukcesem rewolucjonizuje europejskie sypialnie. Od niedawna jej oferta dostępna jest również w Polsce. Sztandarowym produktem eve Sleep jest materac z pianki „memory” najnowszej generacji, ale w ofercie marki znajduje się szereg akcesoriów związanych ze snem. 

Proste przyjemności 

Komfortowy jest nie tylko sen na materacu czy pod kołdrą eve Sleep, ale także sam proces zakupu. Zamiast pielgrzymowania po centrach handlowych, wystarczy złożyć zamówienie przez Internet, a kurier dostarczy paczkę prosto pod drzwi. Stworzony przez projektantów eve Sleep materac jest wysyłany do klientów w zrolowanej formie, w pudełku. Wystarczy rozpakować go w sypialni, a w przeciągu paru godzin powiększy się do standardowego rozmiaru. 

Przepis na dobry sen 

Materac eve Sleep zbudowany jest z 3 warstw, które otulone są pokrowcem. Wierzchnia, miękka powłoka jest elastyczna, zmniejsza ciśnienie oraz posiada specjalną strukturę „otwartych komórek”, która dostosowuje temperaturę w czasie snu. Idealnie dopasowuje się też do ciała. 

Wewnątrz materaca znajduje się warstwa o właściwościach regulujących poziom wilgoci oraz zapewniających swobodny obieg powietrza. Jego bazę stanowi gruba, 18-centymetrowa warstwa wspierająca o wysokiej gęstości i dużej wytrzymałości.

Jakość gwarantowana 

Każdy materac eve posiada odpowiednie certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo oraz brak substancji toksycznych. Wszystkie rodzaje pianek posiadają certyfikat CertiPUR. Oznacza to, że nie zawierają niebezpiecznych i rakotwórczych substancji. Na materace eve obowiązuje 10-letnia gwarancja, co odpowiada 3 650 porankom z pobudką w dobrym samopoczuciu!

Więcej o aranżacji sypialni przeczytasz TUTAJ.

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Misia, 2017-09-06 14:58:47

    ja uwielbiam swój materac kokosowy. kupiliśmy go od meble marzenie. wypoczynek idealny. śpię na nim jak dziecko

POLECAMY W SERWISACH