Sypialnia Essence. Fot. Swarzędz Home

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Sypialnia Essence. Fot. Swarzędz Home
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: A
21 wrz 2017 13:24

Nowości do sypialni: piękna kolekcja mebli

Do znanej kolekcji łóżek projektowanej przez Jacka Mikołajczaka dołączyły meble skrzyniowe w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.


Łóżko Essence to jeden z najpopularniejszych modeli Swarzedz Home. Obecnie do kolekcji projektowanej przez Jacka Mikołajczaka dołączyły meble skrzyniowe, które pozwolą urządzić sypialnię w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Jak sama nazwa wskazuje, Essence to kolekcja mebli o prostej, oszczędnej w środkach wyrazu formie. Szafki nocne, konsola i komody w trzech rozmiarach do wcześniej stworzonego łóżka nawiązują m. in. złagodzonymi kształtami kantów. Ten charakterystyczny element, który tworzą zaokrąglone na jednym krańcu fronty szuflad, mimo wizualnej prostoty jest niezwykle wymagający technologicznie. Kolejne wspólne dla kolekcji cechy to kształt nóżek oraz eliminacja zbędnych detali. Nawet niewielkie metalowe uchwyty nie zakłócają delikatnej i harmonijnej formy tych mebli, a wręcz ją podkreślają.

Szafka nocna to niewielki wolnostojący mebelek na wysokich nóżkach z pojedynczą szufladką. Poza sypialnią można ja zastosować np. jako postument pod lampę lub pomocnik przy niskich sofach. Konsola świetnie sprawdzi się zarówno w niezbyt przestronnej sypialni, jak i w stosunkowo wąskim przedpokoju. Może też pełnić funkcję małego biurka. Świetnie będzie wyglądać w duecie z modnym, dużym okrągłym lustrem. Komoda wysoka to klasyczna bieliźniarka, niska sprawdzi się w niedużej sypialni, także mansardowej. Wreszcie szeroka komoda to mebel, który łączy klasyczne piękno proporcji z funkcją przechowywania w pojemnych szufladach, dzięki czemu może być wykorzystana także w salonie czy jadalni.

Meble dostępne są w trzech standardowych wybarwieniach: dąb natur, dąb amber i dąb chocolate. Jako opcja możliwe jest wykonanie górnych blatów szafek, konsoli i komód z kamienia. Dzięki temu meble są bardziej trwałe i nawiązują do najnowszych światowych trendów, a także rozwiązań stosowanych przez dawnych stolarzy.

Zobacz także jak wykończyć ścianę za łóżkiem

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH