Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Biel w sypialni to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń małych, ponieważ je optycznie powiększa, ale w dużych sypialniach też nie powinno jej zabraknąć. Na zdjęciu: kolekcja Ceposi. Fot. Huelsta.

Biel w sypialni to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń małych, ponieważ je optycznie powiększa, ale w dużych sypialniach też nie powinno jej zabraknąć.  Na zdjęciu: kolekcja Ceposi. Fot. Huelsta.
  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 sty 2016 13:41 (aktualizacja: 14 sty 2016 10:54)

Piękne białe meble do sypialni. 15 propozycji

Biel to jedna z najszlachetniejszych barw. Zobaczcie, jak cudownie prezentuje się w sypialni w postaci modnych, białych mebli.

Zarówno kolekcje w wysokim połysku - nowoczesne i minimalistyczne, jak również stylowe - z rzeźbieniami i ornamentami, czy też stylizowane na wzór skandynawski, prowansalski lub angielski, doskonale prezentują się w bieli. Wszak jest to barwa doskonała. Współgra harmonijnie ze wszystkimi innymi kolorami, łatwo więc można ją łączyć z dodatkami tj. ozdobne frezy na meblach czy też w postaci dekoracyjnej pościeli. Dzięki temu możemy w białej sypialni dosłownie zaszaleć z dodatkami. 

Dla tych, którzy chcą podążać za modą, a warto wiedzieć, że biel jest teraz totalnie na topie. Można więc zastosować wersję "total look" i urządzić kompletnie białą sypialnię - począwszy od mebli, a na podłodze kończąc. Takie rozwiązanie będzie świetnie wyglądać zarówno, jeśli zdecydujemy się na klasyczny styl, jak również wtedy, kiedy pójdziemy w stronę chłodnego minimalizmu.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najpiękniejsze białe meble do sypialni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA