Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Białe, lakierowane fronty bez uchwytów, sprawiają,że zabudowa wtapia się w tło. Podział na 4 wąskie, wysokie fronty optycznie powiększa pomieszczenie. Proj. Katarzyna Mikulska – Sękalska. Fot.Bartosz Jarosz.

Białe, lakierowane fronty bez uchwytów, sprawiają,że zabudowa wtapia się w tło. Podział na 4 wąskie, wysokie fronty optycznie powiększa pomieszczenie. Proj. Katarzyna Mikulska – Sękalska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 04 sie 2014 13:25 (aktualizacja: 05 sie 2014 08:06)

Pojemna garderoba w sypialni. Podpowiadamy, jaka będzie najlepsza

Wysoka zabudowa to doskonały pomysł na stworzenie garderoby nawet w niewielkiej sypialni. Zapraszamy do obejrzenia przykładów aranżacji, które mają wspólny mianownik: białą szafę ukrytą za białymi frontami.

Wydzielona strefa szafy umieszczona w sypialni stanowi praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki niej nawet na niewielkim metrażu możemy zorganizować wygodną szafę, która ułatwi utrzymanie porządku. Szafy z białymi frontami nie będą konkurować z pozostałym wystrojem i wpiszą się w każdą stylistykę panującą w sypialni. Nawet gdy po jakimś czasie będziemy chcieli zmienić np. kolor ścian nie musimy się obawiać, że szafa ukryta za białymi frontami nie będzie współgrać z pozostałym wyposażeniem sypialni. Biel jest uniwersalna i ponadczasowa.

W niewielkich sypialniach najlepiej sprawdza się rozwiązanie zakładające umieszczenie wysokiej zabudowy na całej długości jednej ze ścian. Pamiętajmy również o dokładnym rozplanowaniu środka szafy. Dostępnych jest wiele rozwiązań, które znacznie ułatwią funkcjonalny układ poszczególnych rzeczy: koszy, wieszaków, dedykowanych systemów do przechowywania konkretnych ubrań czy akcesoriów. Dobrze zaplanowana szafa powinna być dostoswana do naszych indywidulanych potrzeb. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA