Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Sypialnia Home Media to harmonijne bryły mebli, które łączą w sobie biel i jasny odcień drewna. Wprowadzą do sypialni naturalny klimat, ale też przytulny. Fot. FM Bravo.

Sypialnia Home Media to harmonijne bryły mebli, które łączą w sobie biel i jasny odcień drewna. Wprowadzą do sypialni naturalny klimat, ale też przytulny. Fot. FM Bravo.
  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 wrz 2015 11:10 (aktualizacja: 28 wrz 2015 09:54)

Pomysł na sypialnię. Białe meble ocieplone drewnem

Sposób na jasną i przytulną jednocześnie sypialnię jest prosty. To białe meble ocieplone drewnem. Zobaczcie najciekawsze kolekcje.

Drewno to wyjątkowy materiał, który ociepla pomieszczenia i sprawia, że stają się one bardziej przytulne. I nie ważne czy jest to lity kawałek drewna, czy też dekor przypominający jego strukturę. 

Wartą uwagi kompozycją jest połączenie jasnej barwy drewna z białym kolorem. Producenci mebli bawią się tym zestawieniem wymyślając coraz to ciekawsze kolekcje. Dzięki temu możemy bez żadnych obaw wstawić do sypialni białe meble i wcale nie sprawią one, że wnętrze będzie zimne czy sterylne.

Drewno dobrze wygląda zarówno na tle matowych, jak i lakierowanych, białych powierzchni. Może być zastosowane jako pełny front w sypialnianych komodach czy szafach bądź delikatny element dekoracyjny.

Biel optycznie powiększa pomieszczenia, dlatego jest tak popularna w aranżacji małych mieszkań. Jeśli więc nęci nas zakup białych mebli do sypialni, ale chcemy stworzyć w niej przytulny nastrój, warto wybrać kolekcję, która łączy w sobie właśnie biel i drewno. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA