Firma Rejs posiada w swojej ofercie m.in. niezwykle funkcjonalne wysuwane szuflady do nowoczesnej szafy czy garderoby, dzięki którym uzyskamy łatwy dostęp do przechowywanych rzeczy. Fot. Rejs.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Firma Rejs posiada w swojej ofercie m.in. niezwykle funkcjonalne wysuwane szuflady do nowoczesnej szafy czy garderoby, dzięki którym uzyskamy łatwy dostęp do przechowywanych rzeczy. Fot. Rejs.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Joanna Buharewicz
20 sty 2015 15:10

Praktyczna organizacja garderoby. Zobacz najnowsze rozwiązania

Wewnętrzna organizacja szafy i garderoby to kwintesencja ich praktyczności. Zobaczcie, jakie funkcjonalne rozwiązania do przestrzeni przechowywania proponują producenci i sklepy.

W zależności od tego, czy zdecydujemy się na szafę, garderobę czy inną opcję przechowywania odzieży, wewnętrzne wyposażenie takiej strefy będzie się trochę różnić, jednak wiele praktycznych rozwiązań można zastosować zarówno w szafie wolno stojącej, jak i oddzielnej garderobie, czy zupełnie poza nią.

Rozwiązania tradycyjne: drążki i półki

Większość szaf wyposażona jest w zwyczajowe drążki na wieszaki z ubraniami i półki na ich składanie. Producenci starają się wciąż udoskonalać te rozwiązania, dzięki czemu coraz częściej możemy zmienić wysokość zawieszenia takiego drążka czy indywidualnie dopasować rozkład i wysokość półek.

Wybierając szafę czy organizując zabudowę garderoby, warto pomyśleć, co i w jakich ilościach będziemy przechowywać na półkach i wieszakach, żeby jak najbardziej optymalnie wykorzystać te miejsca i nie marnować przestrzeni, zwłaszcza jeśli mamy do dyspozycji tylko szafę, a nie przestronną garderobę, gdzie czasem można sobie pofolgować, jeśli chodzi o wolną przestrzeń. 

Nowoczesne przechowywanie: wysuwane szuflady, poręczne stelaże i dedykowane rozwiązania

Najnowsze sposoby na praktyczne przechowywanie oferuje wiele firm, zajmujących się elementami wyposażenia do szaf i garderób. Wśród nich można znaleźć m.in. systemy do drzwi przesuwnych, okucia, prowadnice, systemy szuflad czy uchwyty, dzięki którym współczesne szafy i garderoby zyskują na praktyczności i komforcie użytkowania.

Dlatego warto przy planowaniu zakupy szafy czy zabudowy garderoby rozejrzeć się za sprawdzonymi i solidnymi firmami, które mają w swojej ofercie dobre jakościowo materiały i solidne rozwiązania. Do takich należą też całe systemy do przechowywania, składające się z wysuwanych szuflad i szafek typu cargo czy specjalne, dedykowane poszczególnym częściom garderoby elementy, takie jak drążki na spodnie, wieszaki na paski i krawaty czy specjalne stelaże na obuwie. Dzięki takim udogodnieniom niemal każdą szafę i garderobę można zaaranżować indywidualnie, przechowywać odzież i obuwie w sposób przemyślany i uporządkowany oraz mieć poręczny dostęp do przechowywanej rzeczy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH