• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
06 lut 2013 15:24

Srebrno-białe sny

Zima otula śnieżnymi kolorami. Pozwól lecącym z nieba srebrno-białym płatkom zamieszkać w Twojej sypialni.

Meble do sypialni Davos oferowane w kilku wariantach kolorystycznych oraz dodatkowo z możliwością wyboru wykończenia szczytu wysokiego w skórze. Wycena indywidualna, Bogatti.

wnętrza
fot. Bogatti

Na wyjątkowość łóżka Space składa się jego konstrukcja, która powstała na bazie trójkątów. Nogi łóżka są zaokrąglone, dzięki czemu mebel ten wygląda intrygująco i niecodziennie. Cena: ok. 1.005 zł, Beds.pl.

aranżacje wnętrz
fot. Beds.pl

Szafa 3-drzwiowa Milano to nowoczesny minimalizm łączący funkcjonalność i solidne wykonanie. Ascetyczna linia mebli i ich ciepły, naturalny odcień pozwala czuć się swobodnie i komfortowo. Cena: ok. 3.095 zł, Paged Meble/sklep meble.com.pl.

sypialnie
fot. Paged Meble/sklep meble.com.pl

Zegar ścienny Silk to splątane ze sobą „patyczki” z tworzywa sztucznego które dają niezapomniany efekt. Cena: ok. 155 zł, Koziol/sklep yourhome24.pl.

sypialnie
fot. Koziol/sklep yourhome24.pl

Białe drzewko na biżuterię z serii Pi:P. Cena: ok. 105 zł, Koziol/sklep yourhome24.pl.

dekoracje
fot. Koziol/sklep yourhome24.pl

Łącznik jednobiegunowy z linii Deco, mechanizm + ramka w kolorze srebrnym metalik. Cena: ok. 21 zł (komplet), Karlik.

akcesoria
fot. Karlik

Kamienny fornir to produkt eliminujący wszystkie zasadnicze problemy związane z obróbką naturalnych kamieni. Jest lekki i elastyczny. Rozm. arkusza 120x60 cm, gr. do 3 mm, waga ok. 1,5 kg. Wycena indywidualna, JWL.

wnętrza
fot. JWL

System do prasowania LauraStar X2a posiada pierwsze na świecie żelazko z trójwymiarową stopą 3D. Profesjonalna para wydobywa się automatycznie podczas przesuwania żelazka do przodu. Cena: ok. 6.750zł, LauraStar.

' title=
fot. LauraStar

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH