Drzwi S1200LED, regał Ecoline. Fot. Raumplus

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Drzwi S1200LED, regał Ecoline. Fot. Raumplus
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
10 lip 2017 09:00

Szafa w domu. Meble w pięknym, jasnym wykończeniu

Jasne drewno we wnętrzach to jeden z najsilniejszych trendów. Ten rodzaj wykończenia doskonale prezentuje się na dużych powierzchniach, na przykład takich, jak szafa.

Niezbędna w sypialni lub przedpokoju szafa nie musi być przytłaczającym meblem. Raumplus proponuje, aby wykończyć ją w laminacie idealnie odwzorowującym kolor i rysunek jasnych gatunków drewna.

Nasi klienci lubią jasne i naturalne odcienie drewna. Niestety forniry są zbyt delikatne, aby stosować je na powierzchniach regałów. Zamiast nich używane są wysokiej klasy laminaty, które idealnie naśladują naturalne materiały, a jednocześnie są bardzo wytrzymałe. Sporą popularnością cieszą się płyty imitujące dąb bielony lub naturalny - mówi Agnieszka Tymińska, Prezes Zarządu Raumplus Polska.

Do zamknięcia szafy zastosować można najnowsze drzwi na zawiasach RPS. Natomiast w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na tradycyjnie otwierane drzwi, należy wybrać system przesuwny. Raumplus proponuje kilka różnych ich rodzajów, które różnią się szerokością aluminiowej ramy i uchwytami. Widoczna na zdjęciach szafa wyposażona jest w drzwi S1200LED, wprowadzone do oferty w 2016 roku. W modelu natężenie i barwa światła zmieniane jest dowolnie przez użytkownika. W ten sposób można je dostosować do własnego rytmu dnia np. ciepłe żółte światło o zachodzie słońca spowalnia biorytm i pomaga odpocząć. Wygodne sterowanie światłem odbywa się za pomocą pilota. Źródło światła zamontowane jest w aluminiowej ramie wypełnionej matowym białym szkłem. Maksymalny wymiar skrzydła S1200 LED wynosi 150x280 cm, drzwi wyposażone są w dolny lub górny układ jezdny.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH