Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Szafki nocne o prostym kształcie doskonale dopełniają nowoczesną aranżację sypialni. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Szafki nocne o prostym kształcie doskonale dopełniają nowoczesną aranżację sypialni. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 12 lis 2014 17:15 (aktualizacja: 14 lis 2014 09:11)

Szafki nocne: 12 ciekawych propozycji

Szafka nocna umieszczona obok łóżka stanowi doskonałe miejsce na lampkę czy odłożenie książki. I właśnie dlatego musi się znaleźć w każdej sypialni.

Wiele modeli, kolorów i kształtów dostępnych stolików oraz szafek nocnych sprawia, że często nie wiemy na co się zdecydować. Przed wyborem konkretnego modelu powinniśmy zastanowić się nad wymiarami szafek, czy potrzebujemy miejsca na ustawienie lampki, radia czy ulubionych przedmiotów. Jeśli określimy swoje potrzeby i możliwości wnętrza zdecydowanie łatwiej będzie nam podjąć decyzję.

Kształt stolika powinien być dostosowany do stylu, który panuje w sypialni. Najlepiej sprawdzają się proste, geometryczne kształty, doskonale wpisujące się w każde wnętrze zarówno nowoczesne, jak i bardziej klasyczne. Walory estetyczne powinniśmy także zawsze połączyć z funkcjonalnością.

Do wyboru mamy szafki z drzwiami uchylnymi oraz szufladami lub całkowicie otwarte. Meble z wysoko umieszczoną szufladą pozwolą nam na wygodne otwarcie bez konieczności wstawania z łóżka.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA