Proj. Małgorzata Galewska. Fot.Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Proj. Małgorzata Galewska. Fot.Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
12 cze 2014 10:16

Tapicerowane łóżko z zagłówkiem. Zobacz 15 pomysłów na aranżację sypialni

Praktyczne, wygodne łóżko z miękkim zagłówkiem idealnie sprawdzi się w każdej sypialni. Przedstawiamy galerię pełną inspiracji od polskich architektów wnętrz z tapicerowanym łóżkiem w roli głównej.

Łóżko z zagłówkiem stanowi komfortowe rozwiązanie, które zapewni wygodne podparcie dla naszego kręgosłupa podczas czytania książki oraz oglądania telewizji. Wybór tapicerowanych mebli jest ogromny. Czym powinniśmy się kierować wybierając łóżko z zagłówkiem do sypialni? Przede wszystkim zadbajmy o to, aby kształt łóżka pasował do ogólnej koncepcji aranżacji sypialni. Jeśli planujemy urządzić sypialnię w stylu glamour wybierzmy łóżko  z mocnym pikowaniem. Jeśli nasza sypialnia utrzymana jest w nowoczesnym stylu warto pomyśleć o zagłówku z prostym, geometrycznym podziałem.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • Magdalena, 2014-10-27 11:52:51

  Kreolka, łóżko z linku jest super, chyba wybiorę się do tych MegaMebli, bo też marzę o łóżku z szerokim wezgłowiem. Te na zdjęciach też są piękne, mam wrażenie, że tapicerowane łóżka są bardzo eleganckie i nadają wnętrzu klasy. No i są wygodne, a to też bardzo ważne.
 • Kreolka, 2014-09-03 12:53:17

  Szalenie podobają mi się wielkie, tekstylne zagłówki. Takie, które zajmują sporą część ściany. Wypatrzyłam coś takiego, co będzie też ciekawym tłem dla nocnych stolików.

  Tylko mam dość małą sypialnię i obawiam się, że takie łóżko zbyt ją zdominuje. Z drugiej strony to sypialnia więc pierwsze skrzypce powinno grać łóżko. Czyż, nie?
 • gość, 2014-06-16 15:53:11

  fajne połączenie to łóżka z pełnego drewna plus zagłówek tapicerowany - u nas to HIT.

POLECAMY W SERWISACH