Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Łóżko Volage projektu P.Starck'a o eleganckim charakterze. Tapicerowany zagłówek dostępny jest w dwóch wersjach: niskiej i wysokiej. Fot. Cassina.

Łóżko Volage projektu P.Starck'a o eleganckim charakterze. Tapicerowany zagłówek dostępny jest w dwóch wersjach: niskiej i wysokiej. Fot. Cassina.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 12 lut 2014 05:12

Tapicerowany zagłówek - 12 propozycji łóżek

Łóżka z tapicerowanymi zagłówkami łączą elegancję i nowoczesność. Stanowią praktyczne rozwiązanie, które może stać się ozdobą naszej sypialni.

Na rynku dostępnych jest wiele łóżek z tapicerowanymi zagłówkami. Znajdziemy zarówno proste, oszczędne w formie rozwiązania jak i bardziej dekoracyjne, np. pikowane. W zależności od stylu w jakim urządzona jest nasza sypialnia, możemy wybrać dowolny kolor, wzór, materiał, rozmiar i formę.

Pikowany zagłówek nadaje wnętrzu szyku, wprowadza klasyczną elegancję. Proste zagłówki świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.Tapicerowane zagłówki zazwyczaj są wykonane z tego samego materiału co rama, tworząc spójne, tapicerowane łóżko. Zazwyczaj kolor tapicerki możemy dobrać indywidualnie spośród szerokiej gamy tkanin.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA