• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
07 lis 2011 12:23

Urządzamy garderobę

Wymarzona garderoba to taka, która jest uszyta na miarę naszych potrzeb i upodobań. Dowolność doboru półek, drążków, boksów z szufladami oraz innych praktycznych elementów pomoże nam stworzyć idealne miejsce do przechowywania odzieży.

System kolumnowy Komandor z aluminiowymi profilami. Kolor anoda naturalna, płyta w kolorze limba jasna i limba ciemna. Wycena indywidualna, Komandor.

' title=
fot. Komandor

Nomet oferuje bogatą gamę akcesoriów garderobianych: od koszy i półek na bielizną, poprzez wieszaki na spodnie, aż do półek na buty. Wycena indywidualna, Nomet.

' title=
fot. Nomet

Ideą systemu The Perfect Match jest możliwość jego rozbudowy i dostosowania do zmieniających się wymagań i potrzeb domowników. Cena: ok. 2.300 zł, Elfa.

' title=
fot. Elfa

System zabudowy wnętrz na stelażach aluminiowych pozwala zaprojektować wnętrze garderoby trwałe, ale łatwe w demontażu, dzięki czemu istnieje możliwość jego modyfikacji w zależności od potrzeb. Wycena indywidualna. Woodways.

' title=
fot. Woodways

Garderoba Plus to system wyposażenia mebli garderobianych, którego zastosowanie pozwala na uporządkowanie produktów zgromadzonych w szafie według ich przeznaczenia. Od 188 zł (w zależności od wymiaru i rodzaju kosza), Rejs.

' title=
fot. Rejs

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH