Fot. Fabryka Materacy Janpol

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Fabryka Materacy Janpol
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
06 kwi 2016 13:06

Zadbaj o jakość snu: wybieramy materac

Na sen poświęcamy ponad 1/3 naszego życia. Warto zatem zadbać, aby podstawa snu, czyli materac był przemyślanym wyborem.

Nowy materac Daino Fabryki Materacy Janpol powstał dzięki trwałemu połączeniu dwóch pianek wysokoelastycznych HR o różnych gęstościach. Takie zróżnicowanie surowców sprawia, że każda strona materaca posiada inny stopień twardości. Jest to także produkt dwustronny, można go obracać w trakcie użytkowania zwiększając tym samym jego żywotność. Materac tworzą dwie, 8 centymetrowe, warstwy pianki wysokoelastycznej HR. Po jednej stronie materaca została zastosowana pianka o gęstości 38 kg/m3. Jest ona odpowiednia jako solidna baza produktu, nadaje mu sztywności oraz elastyczności. Dba także o optymalną sprężystość. Druga strona wykonana została również z tego samego materiału, ale o gęstości pianki 35 kg/m3.

Materac cechuje się wysoką elastycznością punktową i sprężystością. Surowce pozwalają bowiem na bardzo dobre dopasowanie się podstawy snu do naturalnych krzywizn kręgosłupa zapewniając prawidłowe podparcie. Na całej swojej powierzchni produkt posiada charakterystyczne nacięcia. To właśnie one powodują lepsze odpasowanie do kształtów ciała śpiącego. Są także odpowiedzialne za cyrkulację powietrza.

Do produktu dostępne są wysokiej jakości pokrowce, które dzięki możliwości ich prania w temp. do 600 C, ułatwiają dbanie o czystość i higieniczność miejsca snu. Dodatkowo zamontowany zamek rozłączny ułatwia jego zdjęcie i ponowne założenie.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH