W tej sypialni wyróżniają się lampy zawieszone w boku. Cieple żółte światło pięknie kontrastuje z czarnym kolorem ścian. Uzupełnieniem oświetlenia są delikatne lampki nocne.  Projekt: Monika i Adam Bronikowscy. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [19 zdjęć]

W tej sypialni wyróżniają się lampy zawieszone w boku. Cieple żółte światło pięknie kontrastuje z czarnym kolorem ścian. Uzupełnieniem oświetlenia są delikatne lampki nocne. Projekt: Monika i Adam Bronikowscy. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
01 lut 2017 13:32

Oświetlenie do sypialni: pomysły z polskich domów

Sypialnię możemy urozmaicić pięknymi lampami, zarówno sufitowymi, jak nocnymi. W naszej galerii znajdziecie pomysły polskich architektów na dekoracyjne oświetlenie.

Oświetlenie, już od pewnego czasu stoi w sypialni na równorzędnej pozycji z meblami i innymi elementami wyposażenia. Często jest jedyną i zarazem wyjątkową ozdoba tego wnętrza. 

A mamy z czego wybierać. W zależności od stylistyki naszej sypialni możemy dobrać klasyczne lampy, lekko loftowe, jak również te bogato zdobione w stylu glamour.

W urządzaniu wnętrz, w tym również sypialni, od kilku lat dominuje minimalizm. Dlatego też warto postawić na wyszukaną lampę dekoracyjną. Możemy zdecydować się na delikatne ażurowe motywy, przyciemnione abażury w ciepłych barwach lub bogato zdobione kryształowe żyrandole.

W naszej galerii prezentujemy najciekawsze pomysły z polskich domów. Mamy nadzieję, że będą one stanowiły dla Państwa źródło inspiracji.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH