Proj.Małgorzata Galewska. Fot.Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Proj.Małgorzata Galewska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
25 marz 2014 11:55

Oświetlenie LED w sypialni

Technologia LED na dobre zadomowiła się w naszych domach. Śmiało korzystamy z niej także w sypialni, dzięki niemu możemy stworzyć klimatyczne, nastrojowe oświetlenie.

Każdy z nas wie, jak ważną rolę odgrywa światło w sypialni. Pomaga nam stworzyć przytulną atmosferę ,daje nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni. Rozwiązania oświetleniowe z użyciem technologii LED mogą dostarczyć nam np. dekoracyjne światło, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się w sypialni.

Najbardziej znanym sposobem wykorzystania technologii LED jest podświetlenie ramy łóżka, ściany za wezgłowiem, czy podświetlenie zagłówka. Wciąż popularne jest oświetlenie sufitu podwieszanego za pomocą taśmy LED, która do wnętrza wprowadza rozproszone, delikatne świtało. W sypialni możemy zastosować również podświetlane lustro obok toaletki. W sypialni często znajduje się pojemna zabudowa lub szafa, którą również możemy podświetlić, dzięki czemu łatwo będziemy mogli znaleźć ubrania bez zapalania górnego światła. Możemy również klasyczne oświetlenie, lampki nocne zastąpić energooszczędnymi lampami LED. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Marta87, 2016-08-01 12:24:01

    Bardzo przydatny tekst. Ja nie znoszę oświetlenia górnego. Zdecydowanie wolę kinkiety i lampy szczególnie w takim miejscu jak sypialnia.. Ale najważniejszy jest kolor światła żeby dom nie wyglądał jak szpital.

POLECAMY W SERWISACH