Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Klasyczne kinkiety dopełniają wnętrze. Doskonale prezentują się obok wysokiego, tapicerowanego zagłówka. Proj.Iwona Kurkowska. Fot.Bartosz Jarosz.

Klasyczne kinkiety dopełniają wnętrze. Doskonale prezentują się obok wysokiego, tapicerowanego zagłówka. Proj.Iwona Kurkowska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 26 sie 2014 10:11 (aktualizacja: 27 sie 2014 12:37)

Oświetlenie sypialni. Klasyczne lampy i lampki

W każdej sypialni bardzo ważną rolę gra oświetlenie. Przedstawiamy aranżacje, które mogą stać się inspiracją przy doborze oświetlenia w sypialniach urządzonych w klasycznym stylu.

Lampy wiszące, kinkiety czy lampy podłogowe - dobór prawidłowego oświetlenia do wnętrza jest niezwykle trudnym wyborem. Jeśli nasza sypialnia urządzona jest w klasycznym stylu zdecydujmy się na wybór lamp, które nie będą odbiegać od panującej stylistyki. W sypialni, zwłaszcza tych o niewielkim metrażu warto zdecydować się na jedną serię lamp. Dzięki temu wszystkie lampy będą tworzyć we wnętrzu wspólny akcent.

Poza standardowym oświetleniem sufitowym oraz lampkami nocnymi umieszczonymi po obu stronach łóżka możemy umieścić lampę stojącą lub kinkiety, które wprowadzą do sypialni dodatkowe oświetlenie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA