Model Fuse. Marka: Astro Lighting. Sprzedaż: Aurora Technika Świetlna (www.aurorats.pl).

Zobacz galerię [21 zdjęć]

Model Fuse. Marka: Astro Lighting. Sprzedaż: Aurora Technika Świetlna (www.aurorats.pl).
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Aurora Technika Świetlna
01 kwi 2016 12:48

Światło do czytania w łóżku

Na rynku znajdziemy wiele różnych modeli lamp do sypialni, należy jednak wiedzieć, że nie wszystkie będą w równym stopniu nadawać się do wieczornego czytania w łóżku. Podpowiadamy, jakie warto kupić!

Podczas wyboru powinniśmy zwracać uwagę przede wszystkim na stan skupienia światła oraz jego natężenie. Mimo, że tradycyjne lampki nocne z abażurami mocno ograniczającymi emisję światła mogą sprawić, że sypialnia stanie się bardziej przytulna, to niekoniecznie będą dobrym rozwiązaniem do czytania – światła będzie po prostu za mało. Lepszym pomysłem będą oprawy z regulacją kierunku światła. W ofercie brytyjskiego producenta Astro Lighting znajdziemy szeroki wybór estetycznego i funkcjonalnego oświetlenia do sypialni. Lampy służące do czytania w łóżku możemy podzielić na trzy różne grupy:

1. Regulowane oprawy z metalowym kloszem zawężającym strumień padającego światła: Atelier, Atelier Grande, Joel, Joel Grande
2. Nowoczesne oprawy LED skupiające światło w jednym punkcie: rodzina lamp Enna, Fuse, Digit, Tosca, Corsa, Fosso, Lindos, Leo
3. Kinkiety z abażurami oraz dodatkowym oświetleniem LED, spełniające zarówno funkcję tworzenia przyjemnej atmosfery, jak i pomagające doświetlić czytaną książkę. Są to oprawy z rodzin: Napoli, Azumi, Park Lane, Momo
W każdej z tych kolekcji znajdują się także lampy stołowe oraz podłogowe.

Wyjątkowym produktem łączącym elegancję z użytecznością i zachwycającym designem jest kinkiet Edge  Reader.

Sypialnia z łazienką jako jedno pomieszczenie
Coraz częściej nowoczesne sypialnie połączone są z łazienką. Taka aranżacja jest zabiegiem niezwykle efektownym, jednak spójne dobranie stylistyki obu pomieszczeń jest trudne do uzyskania. Ze względu na różne przeznaczenie obu pomieszczeń niewiele jest materiałów wykończeniowych mogących pomóc w odpowiednim doborze płytek czy też innych akcesoriów jak na przykład oświetlenie.

Z pomocą idzie brytyjska firma Astro Lighting oferująca swoim klientom zestaw uszczelniający IP44 do kinkietów, przez co te bez problemu mogą zostać użyte do oświetlenia łazienki. Kinkiety z abażurami mogą stanowić dopełnienie wystroju każdej sypialni tworząc niepowtarzalny nastrój, ale też i równomierne rozprowadzanie światła wokół lustra w łazience. Zestaw uszczelniający IP44 KIT pozwala uzyskać wymaganą w łazience szczelność w kinkietach typu: Momo, Azumi Clasic, Park Lane Grande, Sofia oraz Lloyd.

Szeroki wybór estetycznego i funkcjonalnego oświetlenia do sypialni oraz łazienki znajdziemy w ofercie firmy Astro Lighting, którego wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku jest firma Aurora Technika Świetlna ().

AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
Izbica, ul. Leszczowa 3
05-140 Serock
tel.: (22) 872 55 10
tel. kom. 509 429 996
email:

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH