Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Aranżacja w stylu glamour nie byłaby pełna gdyby nie tapeta za łóżkiem z platynowym połyskiem. W połączeniu z dekoracyjnym oświetleniem tworzy wyjątkową, kobieca aranżację. Projekt: Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz.

Aranżacja w stylu glamour nie byłaby pełna gdyby nie tapeta za łóżkiem z platynowym połyskiem. W połączeniu z dekoracyjnym oświetleniem tworzy wyjątkową, kobieca aranżację. Projekt: Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 18 cze 2015 12:11 (aktualizacja: 30 cze 2015 08:10)

20 pomysłów na ściany w sypialni

Jeśli zastanawiacie się czym wykończyć ściany w sypialni, zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej ciekawe pomysły dekoracji ściany tapetą i fototapetą.

Sposób dekoracji ściany tapetą lub fototapetą cieszy się ogromną popularnością. I nic w tym dziwnego, bo dzięki nim możemy spektakularnie i – co najważniejsze - samodzielnie odmienić nasze wnętrze. Szczególnie, że na rynku dostępnych jest wiele niesamowitych wzorów i faktur: od gładkich, przez wzorzyste po imitujące tkaniny. Tak duży wybór pozwoli nam bez problemu dobrać rodzaj dekoracji pasujący zarówno do wnętrz w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Jak dobrać odpowiednią tapetę? Najłatwiej będzie kierować się stylem oraz wielkością pomieszczenia i oczywiście własnym gustem. O ile do nowoczesnej aranżacji pasują praktycznie wszystkie wzory, o tyle w sypialniach klasycznych powinniśmy się powstrzymać od odważnych grafik i krzykliwych kolorów. Najbezpieczniejszym dekorem są kwiaty oraz wszelkie motywy roślinne. Nie bez znaczenia jest także wielkość wzoru.

Do niedużych sypialni wybierajmy tapety z drobnymi akcentami. Zbyt duży wzór może przytłoczyć aranżację i sprawić, że wnętrze będzie wydawało się mniejsze niż jest w rzeczywistości. Sprawdzi się też dekoracja z delikatnym połyskiem. Okazałe motywy będą natomiast prezentowały się znakomicie w przestronnych, dużych sypialniach.

Ciekawe pomysły na tapetę w sypialni znajdziecie w naszej galerii. Są tam zdjęcia polskich wnętrz, zaprojektowanych przez znakomitych architektów.

WASZE KOMENTARZE (6) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA