Sypialnię urządzono na poddaszu. Białe ściany i podłoga tworzą spójną przestrzeń. Dzięki zastosowaniu jasnych powierzchni wnętrze staje się przestronniejsze. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Sypialnię urządzono na poddaszu. Białe ściany i podłoga tworzą spójną przestrzeń. Dzięki zastosowaniu jasnych powierzchni wnętrze staje się przestronniejsze. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
05 lut 2015 11:27

Aranżacja na poddaszu: biała sypialnia

W sypialni urządzonej na przytulnym poddaszu dominuje biel. W połączeniu z różnymi materiałami, fakturami tworzy spójną, łagodna przestrzeń zachęcającą do odpoczynku.

Sypialnia została urządzona w minimalistycznym stylu - proste formy, białe ściany, podłogi, meble i dodatki. Gdzieniegdzie pojawią się elementy przełamujące jednolitą biel: wezgłowie łóżka, drewniana skrzynia czy czarne kinkiety na ścianie.

Wnętrze jest bardzo spójnie zaprojektowane, dzięki czemu jest estetyczne i piękne. Co ważne - mimo stonowanej kolorystyki prezentuje się również bardzo ciekawie.

Centralne miejsce w sypialni zajmuje łóżko z oryginalnym, drewnianym wezgłowiem. Po obu stronach łoża znajdują się praktyczne lampki umieszczone na niskich szafkach wykonanych na wymiar. Na ceglanej ścianie umieszczono lustro, które stanowi nie tylko stylową dekorację, ale również optycznie powiększa przestrzeń. Po obu stronach lustra pięknie prezentują się czarne kinkiety, zapewniające odpowiednie oświetlenie.

W sypialni zadbano także o odpowiedni dobór tkanin. Dekoracyjne poduszki, narzuta, futrzane dywany dodają wnętrzu przytulności i ocieplają pozornie chłodną biel. 

Projekt: Agnieszka Zaremba, Magdalena Kostrzewa-Świątek, Tissu Architecture

Zdjęcia: Bartosz Jarosz

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH