Zobacz galerię [5 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
11 sie 2017 11:21

Aranżacja sypialni. Postaw na drewnianą podłogę

Odpowiednia aranżacja sypialni jest bardzo ważna. Dzięki jasnej podłodze wnętrze będzie przytulne i stylowe.

Sypialnia to najbardziej prywatne miejsce w domu. Tutaj relaksujemy się i nabieramy sił. Odpowiedni wystrój sypialnianego wnętrza sprzyja wypoczynkowi. Dlatego od lat królują w nim przytulne i ciepłe aranżacje. Tym, co podkreśla intymny charakter jest naturalna, drewniana podłoga.

Drewno na podłodze sprawdzi się niezależnie od stylu i kolorystyki sypialni wydobywając z niej spokojne piękno – mówi Piotr Wójcikiewicz, Product Manager Baltic Wood. Propozycją o najszerszych możliwościach aranżacyjnych są podłogi Jeans Collection® Baltic Wood zaprojektowane tak, by móc dopasować je do różnorodnych wnętrz. Możliwość wyboru spośród siedmiu par dębowych podłóg pozwala na swobodę urządzania i oszczędność wykonania.

Styl rustykalny, loftowy, skandynawski, industrialny czy vintage oraz modna ostatnio filozofia hygge, to aktualne trendy wystroju sypialnianych wnętrz, które z jednej strony opierają się o eklektyzm, natomiast z drugiej o minimalizm. W każdym z nich doskonale odnajdzie się podłoga z nowoczesnej serii Jeans Collection® od Baltic Wood przystosowana do układania na ogrzewaniu podłogowym. Aż siedem par podłóg dębowych, dostępnych zarówno we wzorze deski 1-rzędowej, jak i klepki 3-rzędowej daje możliwość idealnego dopasowania podłogi do unikatowego stylu każdej sypialni. Wybór zależy od preferencji i efektu jaki chcemy uzyskać.

Jeśli zależy nam na optycznym powiększeniu małej sypialni najkorzystniej będzie wyglądać deska 1-rzędowa lub klepka wykończona w bieli lub szarości – doradza Piotr Wójcikiewicz.

Więcej pomysłów na podłogi znajdziesz TUTAJ.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • kasiakk, 2017-08-12 09:19:51

    Tak tak deski jak njabardziej, wydaje mi się, że drewno nie wychodzi z mody, taka podłoga perfekcyje wygląda nawet jesli jest stara. Możemy aktualnie dostac postarzane deski.

POLECAMY W SERWISACH