Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Białe ściany w sypialni stanowią doskonałe tło dla kolorowych dodatków. Drewniana podłoga ociepla przestrzeń sypialni. Fot. Stadshem.

Białe ściany w sypialni stanowią doskonałe tło dla kolorowych dodatków. Drewniana podłoga ociepla przestrzeń sypialni. Fot. Stadshem.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 04 wrz 2014 13:24 (aktualizacja: 07 wrz 2014 11:03)

Białe ściany w sypialni. 15 inspirujących aranżacji

Najprostszy, kolorystyczny wariant: pomalowanie wszystkich ścian na biały kolor nie musi oznaczać nudnego wnętrza bez wyrazu! Przedstawiamy 12 pomysłów na ciekawe aranżacje sypialni z białymi ścianami.

Biel – kolor kojarzony z równowagą, porządkiem, neutralna barwa, która dobrze wygląda w towarzystwie każdego koloru. W sypialni niechętnie stosujemy biel na wszystkich ścianach w obawie przed uzyskaniem sterylnego, mało przytulnego wnętrza, jednak zamieszczone w galerii przykłady pokazują, że białe ściany w sypialni nie muszą oznaczać nudnych, chłodnych wnętrz.

Zastosowanie bieli na ścianach pozwala nam na zestawianie ze sobą mebli, dodatków w dowolnym kolorze i stylach. Kolor biały jest uniwersalnym tłem do ekspozycji, wyostrza odbiór kształtów i kolorów we wnętrzu. Doskonale komponuje się z każdym odcieniem drewna i stwarza niczym nieograniczone możliwości komponowania dowolnych kompozycji kolorystycznych.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA