Białe ściany w sypialni stanowią doskonałe tło dla kolorowych dodatków. Drewniana podłoga ociepla przestrzeń sypialni. Fot. Stadshem.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Białe ściany w sypialni stanowią doskonałe tło dla kolorowych dodatków. Drewniana podłoga ociepla przestrzeń sypialni. Fot. Stadshem.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
04 wrz 2014 13:24

Białe ściany w sypialni. 15 inspirujących aranżacji

Najprostszy, kolorystyczny wariant: pomalowanie wszystkich ścian na biały kolor nie musi oznaczać nudnego wnętrza bez wyrazu! Przedstawiamy 12 pomysłów na ciekawe aranżacje sypialni z białymi ścianami.

Biel – kolor kojarzony z równowagą, porządkiem, neutralna barwa, która dobrze wygląda w towarzystwie każdego koloru. W sypialni niechętnie stosujemy biel na wszystkich ścianach w obawie przed uzyskaniem sterylnego, mało przytulnego wnętrza, jednak zamieszczone w galerii przykłady pokazują, że białe ściany w sypialni nie muszą oznaczać nudnych, chłodnych wnętrz.

Zastosowanie bieli na ścianach pozwala nam na zestawianie ze sobą mebli, dodatków w dowolnym kolorze i stylach. Kolor biały jest uniwersalnym tłem do ekspozycji, wyostrza odbiór kształtów i kolorów we wnętrzu. Doskonale komponuje się z każdym odcieniem drewna i stwarza niczym nieograniczone możliwości komponowania dowolnych kompozycji kolorystycznych.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • i-budowlany.pl, 2014-09-30 14:26:03

    Zamiast krzesełka w roku (które jest bardzo ładne swoją drogą), proponowalibyśmy klasyczny fotel bujany ;)

POLECAMY W SERWISACH