Tapeta z bardzo delikatnym wzorem dodaje uroku sypialni utrzymanej w stylu glamour. Proj.Karolina Łuczyńska. Fot.Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Tapeta z bardzo delikatnym wzorem dodaje uroku sypialni utrzymanej w stylu glamour. Proj.Karolina Łuczyńska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
09 lip 2014 10:33

Dekoracyjna tapeta w sypialni. 12 pomysłów na aranżację

Wzorzysta tapeta w łatwy i szybki sposób może zmienić wnętrze naszej sypialni. Dekoracyjne  motywy wprowadzą do wnętrza elegancję i podkreślą wyjątkowy charakter sypialni.

Decydując się na tapetę z intensywnym wzorem zadbajmy o zastosowanie jej w odpowiednich proporcjach. Tapetę możemy umieścić tylko na jednej ścianie np. za łóżkiem. Taki zabieg pomoże nam zaakcentować we wnętrzu strefę łóżka. Pozostałe ściany pomalujmy na delikatny , spokojny odcień, tak aby nie konkurowały z dekoracyjną tapetą. W zależności od stylu w jakim urządzona jest nasza sypialnia możemy dowolnie dopasować kolor oraz wzór tapety. Jeśli nasza sypialnia została urządzona klasycznie wybierzmy stonowany wzór, np. kwiatowy. Przy nowoczesnych aranżacjach sypialni w stylu glamour śmiało możemy sięgać po bogato zdobione, połyskujące tapety.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH