Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Tapeta z bardzo delikatnym wzorem dodaje uroku sypialni utrzymanej w stylu glamour. Proj.Karolina Łuczyńska. Fot.Bartosz Jarosz.

Tapeta z bardzo delikatnym wzorem dodaje uroku sypialni utrzymanej w stylu glamour. Proj.Karolina Łuczyńska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 09 lip 2014 10:33 (aktualizacja: 10 lip 2014 11:04)

Dekoracyjna tapeta w sypialni. 12 pomysłów na aranżację

Wzorzysta tapeta w łatwy i szybki sposób może zmienić wnętrze naszej sypialni. Dekoracyjne  motywy wprowadzą do wnętrza elegancję i podkreślą wyjątkowy charakter sypialni.

Decydując się na tapetę z intensywnym wzorem zadbajmy o zastosowanie jej w odpowiednich proporcjach. Tapetę możemy umieścić tylko na jednej ścianie np. za łóżkiem. Taki zabieg pomoże nam zaakcentować we wnętrzu strefę łóżka. Pozostałe ściany pomalujmy na delikatny , spokojny odcień, tak aby nie konkurowały z dekoracyjną tapetą. W zależności od stylu w jakim urządzona jest nasza sypialnia możemy dowolnie dopasować kolor oraz wzór tapety. Jeśli nasza sypialnia została urządzona klasycznie wybierzmy stonowany wzór, np. kwiatowy. Przy nowoczesnych aranżacjach sypialni w stylu glamour śmiało możemy sięgać po bogato zdobione, połyskujące tapety.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA