Grzejnik Metropolitan dostępny w różnych kolorach i rozmiarach. Fot.Zehnder.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Grzejnik Metropolitan dostępny w różnych kolorach i rozmiarach. Fot.Zehnder.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
06 lut 2014 10:33

Grzejnik do sypialni - 10 propozycji

Sypialnia to miejsce w którym odpowiednia temperatura jest podstawą, abyśmy mogli komfortowo wypocząć.Funkcjonalność idzie w parze z eleganckim wyglądem grzejników.

W sypialni spotykamy najczęściej grzejniki płytowe, inaczej zwane panelowymi.Poza klasycznymi grzejnikami coraz częściej w sypialniach pojawiają się grzejniki dekoracyjne.Ciekawa forma może stać się prawdziwą ozdobą sypialni i jej dekoracją. Nowoczesna technologia grzewcza łączy się z nowoczesnym wzornictwem,

Grzejniki zazwyczaj montujemy tam , gdzie są największe straty ciepła. Często jest to obszar pod oknem czy ściana zewnętrzna. W sypialni należy starać się unikać umiejscowienia grzejnika obok łóżka.

Przy wyborze grzejnika  zwróćmy uwagę na jego moc i dostosujmy ją do kubatury sypialni. Przy kupnie najlepiej podać sprzedawcy powierzchnię sypialni, liczbę i wymiar okien, warto wspomnieć o nasłonecznieniu. Jeśli mieszkamy w bloku i chcemy wymienić grzejnik, należy złożyć do administracji pisemny wniosek o zgodę na wymianę. Grzejnik możemy wymienić poza sezonem grzewczym.

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • asiulek, 2014-02-11 11:59:40

    W ogóle ten grzejnik niebrzydki:)
  • Gość, 2014-02-07 15:39:40

    Grzejnik ma ładną koszulkę :)

POLECAMY W SERWISACH