Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Grzejnik Metropolitan dostępny w różnych kolorach i rozmiarach. Fot.Zehnder.

Grzejnik Metropolitan dostępny w różnych kolorach i rozmiarach. Fot.Zehnder.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 06 lut 2014 10:33 (aktualizacja: 07 lut 2014 07:54)

Grzejnik do sypialni - 10 propozycji

Sypialnia to miejsce w którym odpowiednia temperatura jest podstawą, abyśmy mogli komfortowo wypocząć.Funkcjonalność idzie w parze z eleganckim wyglądem grzejników.

W sypialni spotykamy najczęściej grzejniki płytowe, inaczej zwane panelowymi.Poza klasycznymi grzejnikami coraz częściej w sypialniach pojawiają się grzejniki dekoracyjne.Ciekawa forma może stać się prawdziwą ozdobą sypialni i jej dekoracją. Nowoczesna technologia grzewcza łączy się z nowoczesnym wzornictwem,

Grzejniki zazwyczaj montujemy tam , gdzie są największe straty ciepła. Często jest to obszar pod oknem czy ściana zewnętrzna. W sypialni należy starać się unikać umiejscowienia grzejnika obok łóżka.

Przy wyborze grzejnika  zwróćmy uwagę na jego moc i dostosujmy ją do kubatury sypialni. Przy kupnie najlepiej podać sprzedawcy powierzchnię sypialni, liczbę i wymiar okien, warto wspomnieć o nasłonecznieniu. Jeśli mieszkamy w bloku i chcemy wymienić grzejnik, należy złożyć do administracji pisemny wniosek o zgodę na wymianę. Grzejnik możemy wymienić poza sezonem grzewczym.

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA