Kolory błękitne oczko oraz orientalny cynamon. Fot. Jedynka

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Kolory błękitne oczko oraz orientalny cynamon. Fot. Jedynka
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
25 lip 2017 12:44

Jasne wnętrze. Ściany w morskich kolorach

Morskie kolory orzeźwiają i rozjaśniają wnętrza. To doskonały sposób na aranżację, nie tylko latem, ale i przez cały rok.

Morskie akcenty sprawdzą się świetnie w każdych wnętrzach i to nie tylko w okresie letnim. Dzięki aranżacjom w kolorach lata można utrwalić wakacyjne wspomnienia i zachować atmosferę błogiego lenistwa przez cały rok.

Pomalowanie ścian w kolorze Błękitne Oczko z linii Jedynka Ogród Barw sprawi, że wnętrze zyska przytulny charakter, więc przyjemnie będzie spędzać w nim czas. Sypialnia urządzona w jasnoniebieskich barwach i odcieniu Piaskowa Alejka sprawi, że domowy wypoczynek będzie równie relaksujący jak w nadmorskich kurortach. Delikatne odcienie wprowadzą spokojny klimat, który będzie sprzyjał regeneracji i nabieraniu sił. Dopełnieniem morskich akcentów może być naturalne drewno, nawiązujące do wystroju kajuty na statku. Odcień Poranna Mżawka z kolei niczym morska bryza wprowadzi uczucie delikatnego ochłodzenia nawet w najbardziej upalne dni. W zestawieniu z delikatnym kolorem ziarenek piasku wnętrze będzie kojarzyć się z krajobrazem skandynawskich fiordów.

TUTAJ znajdziesz inne pomysły na dekorację ścian.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH