Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Tapeta w pasy,starannie dobrane wyposażenie oraz oświetlenie razem tworzą spójne, łagodne wnętrze. Proj.Małgorzata Borzyszkowska. Fot.Bartosz Jarosz.

Tapeta w pasy,starannie dobrane wyposażenie oraz oświetlenie razem tworzą spójne, łagodne wnętrze. Proj.Małgorzata Borzyszkowska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 28 lip 2014 11:08 (aktualizacja: 29 lip 2014 08:07)

Okno w sypialni. Zobacz pomysły na aranżację

Rolety, żaluzje, zasłony… pomysłów na dekorację okna w sypialni jest wiele. Wszystko zależy od naszych upodobań i stylu w jakim chcemy urządzić wnętrze.

Przy wyborze dekoracji okiennych powinniśmy przeanalizować swoje przyzwyczajenia. Zastanówmy się, czy wolimy budzić się  z całkowicie zasłoniętymi oknami czy może dopływ światła o wczesnym poranku nam nie przeszkadza. Pamiętajmy, że sypialnia powinna być miejscem, w którym odpoczywamy. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego została wykonana dekoracja okienna oraz sposób czyszczenia. Bardzo popularnym sposobem na aranżację okien są rolety. W tej grupie znajdziemy zarówno proste rolety, jak i bardziej dekoracyjne rolety rzymskie.

Kolejnym sposobem na aranżację okna są żaluzje. Do wyboru mamy poziome lub pionowe. Drewniane, łatwe do utrzymania w czystości są szczególnie polecane dla alergików. W sypialni dobrze sprawdzą się również firany i zasłony. Wykonane z grubszej tkaniny, pozwolą nam na ograniczenie przenikania światła do wnętrza. W ciągu dnia, przypięte eleganckimi spinkami i klamrami dopełnią aranżację sypialni.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA