Tapeta w pasy,starannie dobrane wyposażenie oraz oświetlenie razem tworzą spójne, łagodne wnętrze. Proj.Małgorzata Borzyszkowska. Fot.Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Tapeta w pasy,starannie dobrane wyposażenie oraz oświetlenie razem tworzą spójne, łagodne wnętrze. Proj.Małgorzata Borzyszkowska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
28 lip 2014 11:08

Okno w sypialni. Zobacz pomysły na aranżację

Rolety, żaluzje, zasłony… pomysłów na dekorację okna w sypialni jest wiele. Wszystko zależy od naszych upodobań i stylu w jakim chcemy urządzić wnętrze.

Przy wyborze dekoracji okiennych powinniśmy przeanalizować swoje przyzwyczajenia. Zastanówmy się, czy wolimy budzić się  z całkowicie zasłoniętymi oknami czy może dopływ światła o wczesnym poranku nam nie przeszkadza. Pamiętajmy, że sypialnia powinna być miejscem, w którym odpoczywamy. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego została wykonana dekoracja okienna oraz sposób czyszczenia. Bardzo popularnym sposobem na aranżację okien są rolety. W tej grupie znajdziemy zarówno proste rolety, jak i bardziej dekoracyjne rolety rzymskie.

Kolejnym sposobem na aranżację okna są żaluzje. Do wyboru mamy poziome lub pionowe. Drewniane, łatwe do utrzymania w czystości są szczególnie polecane dla alergików. W sypialni dobrze sprawdzą się również firany i zasłony. Wykonane z grubszej tkaniny, pozwolą nam na ograniczenie przenikania światła do wnętrza. W ciągu dnia, przypięte eleganckimi spinkami i klamrami dopełnią aranżację sypialni.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH