Tapeta nadaje wnętrzu charakter. To doskonały sposób, jeśli chcesz by twoja sypialnia była inna niż wszystkie. Fot. Mr Perswall.

Zobacz galerię [18 zdjęć]

Tapeta nadaje wnętrzu charakter. To doskonały sposób, jeśli chcesz by twoja sypialnia była inna niż wszystkie. Fot. Mr Perswall.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
21 wrz 2015 10:11

Piękna sypialnia. Modne pomysły na ścianę za łóżkiem

Ścianę w sypialni za łóżkiem warto wyeksponować. Tapetą, nietypowym materiałem, a może naklejkami? Zobacz najciekawsze pomysły.

Sposobów na dekorację ścian w sypialni jest wiele. Od dłuższego czasu popularnością cieszy się trend, w którym dekorujemy wyłącznie jedną ścianę w pomieszczeniu. Tą, przy której ustawione jest łóżko. 

Dekoracja ściany powinna pasować do całkowitego wystroju pomieszczenia. Jeśli aranżacja jest kobieca i nieco romantyczna, dobrym sposobem będzie wykończenie ściany tapetą z delikatnym wzorem. Modne są dziś nie tylko ornamenty, dodające wnętrzu charakteru, ale również wzory takie jak drobne kwiatki czy listki, które sprawiają, że sypialnia staje się wyjątkowo przytulnym miejscem. 

Prostym i jednocześnie bardzo szybkim rozwiązaniem, który ożywi sypialnię jest udekorowanie ściany specjalnymi naklejkami. Duża ilość dostępnych wzorów i kolorów pozwala na wykreowanie wnętrza w każdym stylu. Wielu producentów oferuje naklejki, które po zdjęciu ze ściany nie pozostawiają na niej żadnych śladów. Dzięki temu możemy je zmieniać w każdej chwili, bez konieczności malowania ścian na nowo. 

Dla osób, chcących stworzyć w sypialni coś absolutnie wyjątkowego, z pewnością spodobają się szablony, przy pomocy których samodzielnie ozdobimy ściany farbą. Malowanie z szablonami wymaga precyzji i zajmuje sporo czasu, jednak efekt bywa oszałamiający. Dobrym pomysłem jest również stworzenie własnego wzoru na ścianie. Wówczas możemy mieć pewność, że aranżacja sypialni będzie absolutnie unikatowa. 

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • marzimarzy, 2015-10-18 11:22:04

    pomimo tego że podłoga wyróżnia sie tutaj najbardziej kolorem to podoba mi się to wnętrze, może poza ścianą i wzorem na niej.

POLECAMY W SERWISACH