Jasna sypialnia zdominowana przez biel została ocieplona za sprawą drewna na podłodze. Projekt: Marta Kruk. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Jasna sypialnia zdominowana przez biel została ocieplona za sprawą drewna na podłodze. Projekt: Marta Kruk. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
26 cze 2016 11:24

Podłoga w sypialni: postaw na przytulne drewno

Drewniana podłoga w sypialni zbuduje pożądany przytulny nastrój. Zobaczcie 12 pięknych zdjęć z domów Polaków.

Urządzając sypialnię oczekujemy od jej wystroju przytulności, poczucia bezpieczeństwa, otoczenia sprzyjającego relaksowi i odprężeniu. Ciepło, na którym nam zależy możemy wprowadzić za pomocą wielu rozwiązań: miękkich tekstyliów w oknach, kosmatych dywanów na podłodze... a także, za pomocą wykończenia podłogi drewnianą posadzką. 

Drewno jako materiał wykończeniowy towarzyszy ludzkości od wielu lat. Sięgamy po nie chętnie, nauczeni doświadczeniem, ale także dlatego, że jak żaden inny materiał, pozwala nam poczuć się bliżej natury przy jednoczesnym zaakcentowaniu ciepłej atmosfery we wnętrzu. Wydaje się być zatem idealne do wystroju sypialni. 

Wykańczając podłogę w sypialni drewnem, możemy sięgnąć po naturalną deskę, klasyczny parkiet, a także panele lub płytki ceramiczne, które z dużym powodzeniem udają naturalne drewno. Podłogi drewnianej nie musimy przekrywać dywanem, gdyż sama w sobie jest już bardzo przytulna. Poza tym świetnie komponuje się z innymi kolorami - zarówno stonowanymi bielami, szarościami i beżami, jak i mocniejszymi barwami.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • anula, 2016-07-06 11:50:44

    Oj tak zgadzam sie drewno jest bardzo przytulne, zawsze tak uważałam, wiec moim zdaniem jak najbardziej powinno stawiać sie na drewniane podłogi.

POLECAMY W SERWISACH