Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Jasna sypialnia zdominowana przez biel została ocieplona za sprawą drewna na podłodze. Projekt: Marta Kruk. Fot. Bartosz Jarosz

Jasna sypialnia zdominowana przez biel została ocieplona za sprawą drewna na podłodze. Projekt: Marta Kruk. Fot. Bartosz Jarosz
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 26 cze 2016 11:24 (aktualizacja: 26 cze 2016 12:00)

Podłoga w sypialni: postaw na przytulne drewno

Drewniana podłoga w sypialni zbuduje pożądany przytulny nastrój. Zobaczcie 12 pięknych zdjęć z domów Polaków.

Urządzając sypialnię oczekujemy od jej wystroju przytulności, poczucia bezpieczeństwa, otoczenia sprzyjającego relaksowi i odprężeniu. Ciepło, na którym nam zależy możemy wprowadzić za pomocą wielu rozwiązań: miękkich tekstyliów w oknach, kosmatych dywanów na podłodze... a także, za pomocą wykończenia podłogi drewnianą posadzką. 

Drewno jako materiał wykończeniowy towarzyszy ludzkości od wielu lat. Sięgamy po nie chętnie, nauczeni doświadczeniem, ale także dlatego, że jak żaden inny materiał, pozwala nam poczuć się bliżej natury przy jednoczesnym zaakcentowaniu ciepłej atmosfery we wnętrzu. Wydaje się być zatem idealne do wystroju sypialni. 

Wykańczając podłogę w sypialni drewnem, możemy sięgnąć po naturalną deskę, klasyczny parkiet, a także panele lub płytki ceramiczne, które z dużym powodzeniem udają naturalne drewno. Podłogi drewnianej nie musimy przekrywać dywanem, gdyż sama w sobie jest już bardzo przytulna. Poza tym świetnie komponuje się z innymi kolorami - zarówno stonowanymi bielami, szarościami i beżami, jak i mocniejszymi barwami.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA