Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dąb Cappucino Grande to trwała i odporna podłoga o delikatnym, kremowo-białym barwieniu. Deski uszlachetnione szczotkowaniem i optycznie wydłużone w procesie fazowania. Fot. Barlinek.

Dąb Cappucino Grande to trwała i odporna podłoga o delikatnym, kremowo-białym barwieniu. Deski uszlachetnione szczotkowaniem i optycznie wydłużone w procesie fazowania. Fot. Barlinek.
  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 lis 2015 11:14 (aktualizacja: 26 lis 2015 10:07)

Podłoga w sypialni. Zobaczcie piękne, drewniane kolekcje

Drewniana podłoga w sypialni ociepla wnętrze i sprawia, że staje się ono przytulne. Zobacz piękne kolekcje drewnianych podłóg.

Wybór podłogi do sypialni bywa niełatwym zadaniem. Tym bardziej, że ogromna ilość produktów sprawia, że ciężko się zdecydować na jeden konkretny. Warto jednak pamiętać o tym, że podłoga, która jest dość sporym obszarem, może całkowicie zdominować aranżację. Dlatego to, jakie deski wybierzemy, powinno być uzależnione od stylistyki pomieszczenia. 

Drewniana podłoga w przestrzeni sypialni jest rozwiązaniem ponadczasowym. Jej naturalne piękno ociepla wnętrza, czyniąc je przytulnym, więc przestrzeń sypialni jest dla niej wprost stworzona. Do wyboru mamy litą deskę, warstwową oraz podłogę fornirowaną. Od jej rodzaju będzie uzależniony później rodzaj pielęgnacji.

Ponadto, jeśli decydujemy się w sypialni zamontować ogrzewanie podłogowe, powinniśmy wybrać wyłącznie drewnianą podłogę, która dedykowana jest takim rozwiązaniom. Kolor desek powinien zaś pasować do ogólnego wystroju sypialni. Jasne, będą optycznie powiększały wnętrza, zaś ciemne, nadadzą jej elegancki styl. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA