Dąb Cappucino Grande to trwała i odporna podłoga o delikatnym, kremowo-białym barwieniu. Deski uszlachetnione szczotkowaniem i optycznie wydłużone w procesie fazowania. Fot. Barlinek.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Dąb Cappucino Grande to trwała i odporna podłoga o delikatnym, kremowo-białym barwieniu. Deski uszlachetnione szczotkowaniem i optycznie wydłużone w procesie fazowania. Fot. Barlinek.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
23 lis 2015 11:14

Podłoga w sypialni. Zobaczcie piękne, drewniane kolekcje

Drewniana podłoga w sypialni ociepla wnętrze i sprawia, że staje się ono przytulne. Zobacz piękne kolekcje drewnianych podłóg.

Wybór podłogi do sypialni bywa niełatwym zadaniem. Tym bardziej, że ogromna ilość produktów sprawia, że ciężko się zdecydować na jeden konkretny. Warto jednak pamiętać o tym, że podłoga, która jest dość sporym obszarem, może całkowicie zdominować aranżację. Dlatego to, jakie deski wybierzemy, powinno być uzależnione od stylistyki pomieszczenia. 

Drewniana podłoga w przestrzeni sypialni jest rozwiązaniem ponadczasowym. Jej naturalne piękno ociepla wnętrza, czyniąc je przytulnym, więc przestrzeń sypialni jest dla niej wprost stworzona. Do wyboru mamy litą deskę, warstwową oraz podłogę fornirowaną. Od jej rodzaju będzie uzależniony później rodzaj pielęgnacji.

Ponadto, jeśli decydujemy się w sypialni zamontować ogrzewanie podłogowe, powinniśmy wybrać wyłącznie drewnianą podłogę, która dedykowana jest takim rozwiązaniom. Kolor desek powinien zaś pasować do ogólnego wystroju sypialni. Jasne, będą optycznie powiększały wnętrza, zaś ciemne, nadadzą jej elegancki styl. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • anka, 2016-04-15 08:44:05

    Zgadzam się, śliczny odcień, jasna podłloga dodaje pozytywnej energii od samego rana. Moja siostra ma chyba z baltic wood jasną deskę też właśnie w sypialni, a to pomieszczenie powinno byc właśnie jasne.
  • monika.grzelaz, 2016-01-23 09:35:28

    śliczny odcień podłogi, jasne aranżacje zawsze wyglądają bardzo ładnie. Ostatnio w ArtCore widziałam podobny odcień, torche on wpada w szarość i zastanawiałam się nad nim, teraz widzę, ze wyglądałby od pięknie.

POLECAMY W SERWISACH