• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
16 sty 2014 12:09

Pomysł na ścianę - fototapeta

Każdemu, nawet najbardziej monotonnemu wnętrzu fototapeta nada charakter. Dzięki niej codziennie możemy przenosić się w ulubione miejsca lub witać nowy dzień w towarzystwie ulubionej grafiki.

Fototapeta  nadaje charakteru wnętrzu. Jest elementem, który możemy zmienić w każdej chwili przy niewielkim nakładzie finansowym. Jednym słowem jest to idealny sposobem na szybką metamorfozę każdego pomieszczenia, również sypialni.  W połączeniu z kilkoma dodatkami, np. narzutą, zasłonami poduszkami utrzymanymi w podobnym klimacie możemy szybko i efektownie stworzyć niepowtarzalne wnętrze.

Na rynku znajdziemy wiele fototapet. Praktycznie każde zdjęcie o dobrej rozdzielczości może znaleźć się na naszej ścianie. Dzięki temu w łatwy sposób możemy spersonalizować prywatną, sypialnianą przestrzeń oraz nadać jej bardzo prywatny charakter. Możemy np. przed snem wracać w nasze ulubione miejsca, oglądać spokojne pejzaże lub spoglądać na powiększone zdjęcie naszych najbliższych. Dodatkowo panoramiczne fototapety potrafią optycznie powiększyć przestrzeń.

 

Fot. Fototapeta4u.pl.
Fot. Fototapeta4u.pl.

 

Fot. Bartosz Jarosz.
Fot. Bartosz Jarosz.

Proj. Anna Maria Sokołowska Dragon Art

Fot. Bartosz Jarosz.
Fot. Bartosz Jarosz.

Proj. Anna Maria Sokołowska Dragon Art

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH