Szara ściana została podzielona na dwie części. Na dolnej umieszczono betonową płytę z wyraźną fakturą i charakterystycznym efektem deskowania. Górna część jest  gładka, dzięki czemu powstaje przyjemny kontrast struktur. Fot.Zash Country Boutique Hotel, proj. Antonio Iraci.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Szara ściana została podzielona na dwie części. Na dolnej umieszczono betonową płytę z wyraźną fakturą i charakterystycznym efektem deskowania. Górna część jest gładka, dzięki czemu powstaje przyjemny kontrast struktur. Fot.Zash Country Boutique Hotel, proj. Antonio Iraci.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
23 cze 2014 10:56

Pomysł na ścianę w sypialni: efekt betonu

Betonowe ściany kojarzą się z surowymi, industrialnymi wnętrzami, jednak w towarzystwie dobrze dobranych dodatków oraz mebli mogą stworzyć przytulną sypialnię z charakterem.

Najpopularniejszym sposobem na uzyskanie efektownej ściany jest montaż płyt z betonu architektonicznego, które możemy zamontować za pomocą specjalnych systemów. Jeśli nie jesteśmy przekonani do trwałego montażu betonowych płyt, podobny efekt możemy uzyskać dzięki tapetom lub lekkim, dekoracyjnym tynkom. Betonowe powierzchnie mogą różnić się strukturą oraz sposobem wykończenia, mogą być matowe, satynowe lub np. imitujące efekt deskowania.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH