Sypialnia wykończona cegłą; proj. Michał Strawa. Fot. BJM Bricks

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Sypialnia wykończona cegłą; proj. Michał Strawa. Fot. BJM Bricks
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 kwi 2016 14:36

Przytulna sypialnia - wybieramy materiał na ściany

Wystrój sypialni powinien sprzyjać wypoczynkowi. Dodatkowo sypialnia powinna być przytulna i przyjazna, tak by przebywanie w niej koiło zmysły i pozwalało odzyskać balans.

Łóżko to główny bohater naszej sypialni. Mebel ten zajmuje zazwyczaj najwięcej miejsca. Dlatego urządzając sypialnię, w pierwszej kolejności stajemy przed dylematem, jakie łoże wybrać. A następnie… jak wykończyć ścianę za łóżkiem, która musi być dobrym tłem dla najważniejszego mebla.

Dobrym pomysłem jest położenie za zagłówkiem cegły. Sprawdzi się ona zarówno w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Dodatkowo będzie idealną bazą do ekspozycji lustra, obrazów, plakatów czy oświetlenia. Płytki BJM Bricks wytwarzane są ze wzmacnianego gipsu z dodatkiem włókien, co przy niewielkiej grubości zapewnia im wysokość twardość i odporność na uderzenia. Umieszczone są na elastycznych arkuszach o powierzchni 0,21 m kw, dzięki czemu ich montaż jest szybki i bardzo prosty.

Wykorzystywana przy produkcji technologia zapewnia unikalność każdej płytki, nadaje im autentyczny wygląd oraz sprawia, że kolor pozostaje niezmienny. Każda płytka jest ręcznie barwiona, dzięki czemu na ścianie nie występuje „efekt szachownicy”. Ich wymiary zawierają się w przedziałach od 6,5 cm do 7,2 cm wysokości i od 23 cm do 23,5 cm szerokości. Ich grubość wynosi 6-9 mm. Dla urozmaicenia wyglądu ściany, można je łamać podczas montażu i przyklejać jako połówki. Po zafugowaniu zaprawą cementową można je malować.

Cegły występują w kilku wersjach kolorystycznych: białej, szarej, piaskowej, rudej i czerwonej. Na życzenie może być wykonana w dowolnym odcieniu. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH