Tapeta w żywe graficzne wzory sprawiła, że wnętrze nabrało cieplejszego wyglądu. Biało-czarny wzór łagodzi minimalistyczny charakter mebli. Tapeta Gentle Elegance. Fot. Rasch.

Zobacz galerię [17 zdjęć]

Tapeta w żywe graficzne wzory sprawiła, że wnętrze nabrało cieplejszego wyglądu. Biało-czarny wzór łagodzi minimalistyczny charakter mebli. Tapeta Gentle Elegance. Fot. Rasch.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Alicja Pietrowska
03 gru 2015 09:20

Ściana w sypialni. A może tapeta?

Tapeta to najlepszy sposób na urozmaicenie aranżacji sypialni. Ściana wykończona tapetą wyznacza charakter wnętrza oraz nadaje mu charakterystyczny szlif.

Tapeta we wnętrzu sypialni pozwala na nieograniczone możliwości aranżacyjne. Można ją z powodzeniem zastosować we wnętrzu urządzonym w stylu nowoczesnym, jaki i klasycznym. A to za sprawą bogactwa wzorów i kolorów tapet oferowanych przez producentów. Do wyboru mamy tapety w kwiaty, geometryczne wzory, kolorowe pasy czy obrazujące motywy z przyrody.

Ścianę możemy wytapetować całą lub jedynie jej fragment. To wystarczy, by sypialnia zyskała charakter, stała się bardziej przytulna, klimatyczna lub po prostu kolorowa. Tapeta to świetny sposób na udekorowanie ściany za łóżkiem, która dzięki temu staje się dominującym elementem wnętrza, a także pięknie podkreśla kolor czy stylistykę mebli lub podłogi. Tapety graficzne, w odważnych kolorach, np. czarne, najlepiej sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu. Zwolennikom bardziej stonowanych efektów, producenci proponują tapety delikatne, w paski lub kwiaty. 

Tapety nadają się też do optycznego powiększenia wnętrza. Do małej sypialni warto wybrać tapetę z małym, drobnym motywem w jasnym kolorze. Tapety w pasy ułożone pionowo, wizualnie podwyższą wnętrze sypialni. Głębi pomieszczeniu nada przestrzenny pejzaż, np. przedstawiający panoramę miasta czy obrazujący naturę.

Po więcej inspiracji zapraszamy do galerii zdjęć.  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH