Aranżację sypialni zdominowały motywy nawiązujące do Wenecji. Miasto to widnieje również na czarno-biaej fototapecie za łóżkiem. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Autor: Anna Sołomiewicz
17 lis 2016 14:22

Ściana w sypialni: co zamiast farby? 15 ciekawych pomysłów

Ścianę w sypialni możemy wykończyć na wiele sposobów oprócz tradycyjnej farby. Zobaczcie co wybrali rodzimi projektanci.

Ścian we wnętrzach nie musimy koniecznie wykańczać farbą. Istnieje wiele innych sposobów efektownego wykończenia tej powierzchni, a sypialnia stwarza ich jeszcze więcej niż inne wnętrza. 

Możemy zdecydować się na drewnianą okładzinę, tynk imitujący beton (lub też prawdziwe betonowe płyty), cegłę, fototapetę, tapetę, a także rozwiązanie spotykane niemal wyłącznie w sypialniach - tapicerowaną tkaninę, będącą przedłużeniem samego zagłówka łóżka.

W niewielkich wnętrzach idealnym rozwiązaniem będzie zawieszenie na ścianie luster lub wykończenie lustrzaną ścianą frontów zabudowy meblowej. Kolejną opcją, która świetnie sprawdzi się zwłaszcza w małych wnętrzach jest fototapeta z szerokim widokiem.

Jak zatem widać, istnieje ogrom możliwości wykończenia ścian w sypialni. W naszej galerii prezentujemy 15 zdjęć z polskich domów. Zobaczcie, co wybrali rodzimi projektanci! 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH