Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Aranżację sypialni zdominowały motywy nawiązujące do Wenecji. Miasto to widnieje również na czarno-biaej fototapecie za łóżkiem. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz

Aranżację sypialni zdominowały motywy nawiązujące do Wenecji. Miasto to widnieje również na czarno-biaej fototapecie za łóżkiem. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 17 lis 2016 14:22

Ściana w sypialni: co zamiast farby? 15 ciekawych pomysłów

Ścianę w sypialni możemy wykończyć na wiele sposobów oprócz tradycyjnej farby. Zobaczcie co wybrali rodzimi projektanci.

Ścian we wnętrzach nie musimy koniecznie wykańczać farbą. Istnieje wiele innych sposobów efektownego wykończenia tej powierzchni, a sypialnia stwarza ich jeszcze więcej niż inne wnętrza. 

Możemy zdecydować się na drewnianą okładzinę, tynk imitujący beton (lub też prawdziwe betonowe płyty), cegłę, fototapetę, tapetę, a także rozwiązanie spotykane niemal wyłącznie w sypialniach - tapicerowaną tkaninę, będącą przedłużeniem samego zagłówka łóżka.

W niewielkich wnętrzach idealnym rozwiązaniem będzie zawieszenie na ścianie luster lub wykończenie lustrzaną ścianą frontów zabudowy meblowej. Kolejną opcją, która świetnie sprawdzi się zwłaszcza w małych wnętrzach jest fototapeta z szerokim widokiem.

Jak zatem widać, istnieje ogrom możliwości wykończenia ścian w sypialni. W naszej galerii prezentujemy 15 zdjęć z polskich domów. Zobaczcie, co wybrali rodzimi projektanci! 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA