Tapety w sypialni nadają wnętrzu charakteru. Dzięki nim możemy określić swój styl. Projekt: Justyna Smolec. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Tapety w sypialni nadają wnętrzu charakteru. Dzięki nim możemy określić swój styl. Projekt: Justyna Smolec. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
26 lis 2015 14:46

Ściana za łóżkiem. Najciekawsze propozycje archiektów

Odpowiednia dekoracja ścian jest bardzo istotna w aranżacji wnętrz. Zobacz, jak pięknie można wykończyć ścianę za łóżkiem w sypialni.

Puste ściany rzadko wyglądają dobrze. Jedynie wtedy, kiedy założenie aranżacji wnętrza jest takie, że ma ona być minimalistyczna. Jeśli jest inaczej, warto ściany ozdobić, aby nie wyglądały pusto i nieciekawie.

Tradycyjnym sposobem dekoracji jest zawieszenie na niej obrazów. Na popularności zyskują również infografiki, które pozwalają na wyrażenie siebie i swoich emocji, za pomocą obrazków. Ściany ozdabia się dzisiaj również farbami, jednak nie tradycyjnie, czyli wyłącznie w jednym kolorze, a nietypowo. Charakteru nadadzą wnętrzom ściany udekorowane przy pomocy szablonów i naklejek, które również pozwalają odzwierciedlić we wnętrzu upodobania mieszkańców.  

Ciekawym trendem w aranżacji sypialni jest także zrobienie tapetą jednej ze ścian. Dzięki temu możemy wyznaczyć miejsce spania, bowiem przy takiej ścianie najczęściej stawia się łóżko. Warto jednak ostrożnie wybierać wzór na tapecie. Zbyt duże wzory mogą zdominować i przytłoczyć wnętrze. Tapeta powinna pasować do ogólnej aranżacji i do kolorów, jakie panują w sypialni. Jeśli chcemy optycznie powiększyć małą sypialnię, możemy na ścianie w poziomie zamontować lustro bez ramy. Rozjaśni ono wnętrze i nada mu rozmachu. 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • karla, 2016-05-25 16:07:11

    Mi podoba sie at podłoga, intensywny kolor, który robi równeż wrażenie
  • gość, 2016-02-08 13:43:15

    Na mnie zrobił ogromne wrażenie beton architektoniczny jako element dekoracyjny w mieszkaniu i postanowiłam zamówić taki projekt i płyty do swojego mieszkania. Już nie mogę się doczekać realizacji. Wizja jest bardzo nowoczesna i przyszłościowa zarazem, nie ukrywam, że również praktyczna.

POLECAMY W SERWISACH