Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Tapeta w drobny, czarno-biały wzór umieszczona na fragmencie ściany za łóżkiem dodaje sypialni charakteru i przełamuje monotonną biel. Fot. Alvhem Makler.

Tapeta w drobny, czarno-biały wzór umieszczona na fragmencie ściany za łóżkiem dodaje sypialni charakteru i przełamuje monotonną biel. Fot. Alvhem Makler.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 13 lis 2014 11:38 (aktualizacja: 17 lis 2014 12:49)

Ściany w sypialni. Wybierz czerń i biel

Eleganckie zestawienie bieli i czerni doskonale sprawdzi się w sypialni. Zobaczcie jak pięknie prezentują się ściany ozdobione tym popularnym duetem.

Kontrastowe połączenie we wnętrzu bieli i czerni to sposób na eleganckie, wiecznie modne wnętrze. Takie zestawienie należy stosować w odpowiednich proporcjach. Pamiętajmy, że zbyt duża ilość czerni zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach może optycznie zmniejszyć przestrzeń.

Wprowadzając biel i czerń do sypialni tworzymy spójną, harmonijną aranżację, do której śmiało można dodawać kolorowe dodatki. Decydując się na jakiś kolor pamiętajmy jednak o zasadzie trzech powtórzeń. Jeśli wprowadzamy kolor do wnętrza warto powtórzyć go minimum trzy razy, np. na poduszkach, zasłonach oraz dekoracjach: ramkach, wazonach. Zarówno biała, jak i czarna ściana stanowi doskonałe tło dla ekspozycji mebli i dodatków.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA