Dekoracyjna fototapeta przedstawiająca rysunek kolorowych, wysokich budynków. Dynamiczny szkic przeniesiony na ścianę za łóżkiem tworzy ciekawą dekorację sypialni. Fot. Minka.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Dekoracyjna fototapeta przedstawiająca rysunek kolorowych, wysokich budynków. Dynamiczny szkic przeniesiony na ścianę za łóżkiem tworzy ciekawą dekorację sypialni. Fot. Minka.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
16 gru 2014 10:43

Ściany w sypialni. Wykończ je ciekawą tapetą lub fototapetą

Wielkomiejski gwar, kawiarnie, zatłoczone uliczki, miejski krajobraz tętniący życiem może stać się ciekawą inspiracją do urządzenia sypialni. Przedstawiamy wnętrza przywołujące klimat wielkich miast i uroczych miasteczek.

Wysokie wieżowce, nastrojowe uliczki - miasto ma różne oblicza, ale z pewnością może być inspiracją do stworzenia wyjątkowej sypialni.

Miejski klimat możemy wprowadzić do sypialni za pomocą dekoracji ścian. Tapety, fototapety czy naklejki na ścianie to szybki i efektowny sposób na zmianę wnętrza. Dobrze sprawdzą się grafiki oraz dekoracyjne napisy.

Warto wprowadzić do wnętrza również kolorowe dodatki, tkaniny z nadrukami, dzięki którym ocieplimy je i dodamy mu charakteru. Nie zapominajmy o oświetleniu - światło buduje klimat wnętrza, dlatego warto przemyśleć odpowiedni dobór opraw, które poza funkcją praktyczną mogą stać się oryginalną dekoracją.

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • michal, 2015-01-20 11:38:09

    a gdzie takie trójwymiarowe panele kupić? chciałbym się cenowo rozeznać jak to wygląda
  • lesniak, 2015-01-19 15:02:30

    Tapetę można też zastąpić trójwymiarowymi panelami ściennymi. Wzorów jest na tyle sporo, że do każdej stylistyki znajdzie się coś, co będzie pasować. Do tego, ze względu na możliwość malowania, można przebierać w kolorach i fakturach.

POLECAMY W SERWISACH