Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fototapeta ze słonecznymi źdźbłami pszenicy. Ciepła i przytulna. Fot. Picassi.

Fototapeta ze słonecznymi źdźbłami pszenicy. Ciepła i przytulna. Fot. Picassi.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 01 wrz 2014 09:38 (aktualizacja: 05 wrz 2014 11:34)

Ściany w sypialni. Wykończ je piękną fototapetą

Fototapeta stanowi doskonały sposób na ożywienie przestrzeni sypialni. Dzięki niej w szybki, łatwy i bardzo efektowny sposób możemy zmienić wystrój wnętrza.

Przy wyborze fototapety w sypialni mamy nieograniczone możliwości. Dekoracja wnętrza za jej pomocą jest stosunkowo mało inwazyjna i w każdym momencie możemy w łatwy sposób ją zmienić, a jednak mimo to powinniśmy dokładnie przemyśleć jej wybór. Przed zakupem przeanalizujmy, czy wybrana fototapeta nie przytłoczy wnętrza, jak będzie oddziaływać na pozostałe elementy znajdujące się w sypialni. W niewielkich pomieszczeniach dobrze sprawdzą się fototapety przestrzenne, które powiększą optycznie przestrzeń: pejzaże, krajobrazy.

Wzór fototapety możemy wybrać spośród wielu oferowanych przed producentów, na fototapecie możemy także umieścić własne zdjęcie lub grafikę – jednym warunkiem jest posiadanie go w dobrej rozdzielczości.

Decydując się na fototapetę zrezygnujmy z bogato dekorowanych, wzorzystych dodatków i tkanin. W sypialniach o niewielkim metrażu fototapeta powinna stać się najważniejszą dekoracją, nadmiar dodatków i faktur może wprowadzić do wnętrza atmosferę przytłoczenia.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA