Fototapeta ze słonecznymi źdźbłami pszenicy. Ciepła i przytulna. Fot. Picassi.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Fototapeta ze słonecznymi źdźbłami pszenicy. Ciepła i przytulna. Fot. Picassi.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
01 wrz 2014 09:38

Ściany w sypialni. Wykończ je piękną fototapetą

Fototapeta stanowi doskonały sposób na ożywienie przestrzeni sypialni. Dzięki niej w szybki, łatwy i bardzo efektowny sposób możemy zmienić wystrój wnętrza.

Przy wyborze fototapety w sypialni mamy nieograniczone możliwości. Dekoracja wnętrza za jej pomocą jest stosunkowo mało inwazyjna i w każdym momencie możemy w łatwy sposób ją zmienić, a jednak mimo to powinniśmy dokładnie przemyśleć jej wybór. Przed zakupem przeanalizujmy, czy wybrana fototapeta nie przytłoczy wnętrza, jak będzie oddziaływać na pozostałe elementy znajdujące się w sypialni. W niewielkich pomieszczeniach dobrze sprawdzą się fototapety przestrzenne, które powiększą optycznie przestrzeń: pejzaże, krajobrazy.

Wzór fototapety możemy wybrać spośród wielu oferowanych przed producentów, na fototapecie możemy także umieścić własne zdjęcie lub grafikę – jednym warunkiem jest posiadanie go w dobrej rozdzielczości.

Decydując się na fototapetę zrezygnujmy z bogato dekorowanych, wzorzystych dodatków i tkanin. W sypialniach o niewielkim metrażu fototapeta powinna stać się najważniejszą dekoracją, nadmiar dodatków i faktur może wprowadzić do wnętrza atmosferę przytłoczenia.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • wiktoriuszek, 2015-05-23 09:40:39

  Te kłosy całkiem fajnie wyglądają choć lepiej by tu pasowała taka róża dymna jak tu jest
 • i-budowlany.pl, 2014-09-30 14:26:48

  No i piękne łóżko z tapicerowanym zagłówkiem ;)
 • tmlody, 2014-09-05 14:41:32

  Znakomicie wykonana sypialnia. Gratuluję pomysłu :)

POLECAMY W SERWISACH