Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Pastelowa tapeta z białym, roślinnym wzorem dopełnia spokojna aranżację sypialni. Projekt: Małgorzata Borzyszkowska. Fot.Bartosz Jarosz.

Pastelowa tapeta z białym, roślinnym wzorem dopełnia spokojna aranżację sypialni. Projekt: Małgorzata Borzyszkowska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 18 marz 2015 10:32 (aktualizacja: 20 marz 2015 10:43)

Ściany w sypialni - wykończ je piękna tapetą

Wiele wzorów, kolorów i faktur tapet oferowanych przez producentów pozwala na dowolną aranżację. Przedstawiamy wybrane wnętrza sypialni, które mogą stać się ciekawą inspiracją.

Wystrój sypialni powinien sprawiać, że z łatwością będziemy mogli odpocząć i szybko zregenerować siły. Poza wygodnymi i praktycznymi meblami warto zadbać o właściwy dobór dekoracji, które wprowadzą do wnętrza przytulny nastrój.

Jednym ze sposobów na szybką i efektowną dekorację wnętrza jest tapeta. Do wyboru mamy wiele wzorów i kolorów, dzięki czemu tapetę możemy dopasować do naszych indywidualnych potrzeb. Wybór powinien być dostosowany również do stylu w jakim urządzimy sypialnię.

W nowoczesnych wnętrzach świetnie sprawdzą się gładkie, jednolite tapety czy geometryczne wzory. W sypialniach urządzonych w stylu glamour możemy zdecydować się na bogate ornamenty, tapety z delikatnym połyskiem, które podkreślą stylistykę wnętrza przestrzeni. Pamiętajcie, że jeśli wybierzecie tapetę w mocne czy ozdobne wzory warto zastosować ja tylko na jednej ścianie. Dzięki temu będzie prezentowała się pięknie i nie przytłoczy wnętrza.

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA