Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Cudownie byłoby móc spać pod drzewem. Realizację tego pragnienia umożliwia fototapeta z bujnymi drzewami marki Dekornik. Fot. Dekornik.

Cudownie byłoby móc spać pod drzewem. Realizację tego pragnienia umożliwia fototapeta z bujnymi drzewami marki Dekornik. Fot. Dekornik.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 16 lut 2015 11:30 (aktualizacja: 20 lut 2015 08:53)

Ściany w sypialni - wykończ je tapetą lub fototapetą. 15 pięknych kolekcji

Luty i marzec to idealny czas by zacząć wybudzać mieszkanie z zimowego snu. Wiosenny klimat w sypialni wyczarują tapety i fototapety z motywami natury.

Zanim zaczniemy przygotowania do wiosennego remontu, warto zastanowić się, czy w naszym mieszkaniu nie brakuje prawdziwych wiosennych elementów w formie tapety czy fototapety, którą z powodzeniem można umieścić praktycznie na każdej płaskiej powierzchni. Jeśli dojdziemy do wniosku, że nadejście wiosny powinniśmy wziąć w swoje ręce, możemy zdecydować się na wnętrzarskie dodatki z soczystą roślinnością, czyli to, co w naturze najpiękniejsze.

Wiosenne klasyki w dekoracji to przede wszystkim kwiaty w każdej postaci - kolorowe tulipany czy bujna zielona trawa, która pozostaje soczysta przez cały rok. Miłośnicy natury z pewnością docenią również motywy makro, np. fragmenty liści czy motylich skrzydeł, a także świeże pejzaże. 

W naszej galerii znajdziecie kilkanaście pomysłów na wiosenną dekorację wnętrza z wykorzystaniem tapet i fototapet. Taka świeża metamorfoza nie tylko efektownie odmieni sypialnię, ale też sprawi, że zagoszczą w niej piękne, kolorowe sny. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA