Miejsce na telewizor zostało zaprojektowane jako wnęka w białej zabudowie. Proj.Małgorzata Błaszczak. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Miejsce na telewizor zostało zaprojektowane jako wnęka w białej zabudowie. Proj.Małgorzata Błaszczak. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
17 lut 2014 05:09

Sypialnia: aranżujemy ścianę z telewizorem

Telewizor w wielu sypialniach jest nieodłącznym elementem wyposażenia. Często aranżacja ściany na której się znajduje bywa kłopotliwa. Przedstawiamy kilka pomysłów na aranżację ściany z telewizorem.

Rozwiązań na umieszczenie telewizora jest kilka. Możemy powiesić na ścianie, zamontować na uchwycie, postawić na komodzie. Ważne jest, aby dobrze dobrać wysokość, tak aby można było wygodnie oglądać ulubiony film w pozycji leżącej. Warto zaplanować jego umiejscowienie już na etapie projektowania. Pozwoli nam to na wkomponowanie telewizora w zabudowę lub zaprojektowanie specjalnego miejsca do montażu.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Agnieszka K., 2016-11-11 22:28:28

    Świetny pomysł, właśnie takiego rozwiązania szukałam do swojego pokoju. Chciałabym coś takiego u siebie, ale nie wiem jak mam to zrobić :( Czy coś takiego można kupić w sklepie, czy trzeba robić na zamówienie?

POLECAMY W SERWISACH