Sypialnia w stylu skandynawskim. Stonowana kolorystyka, naturalne materiały,Fot. Alvhem Mäkler.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Sypialnia w stylu skandynawskim. Stonowana kolorystyka, naturalne materiały,Fot. Alvhem Mäkler.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
05 lut 2015 09:22

Szare ściany. Pomysł na aranżację sypialni

Modne szarości świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wiele odcieni daje nam nieskończone możliwości aranżacji. Zobaczcie przykłady sypialni w których zdecydowano się na szare ściany.

Sypialnia powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby można było w niej komfortowo wypocząć. Kolor ścian wpływa na odbiór całego wnętrza, dlatego warto przemyśleć ich wybór. Przedstawiamy wnętrza sypialni utrzymane w różnych stylach. Wszystkie łączy kolor ścian, mniej lub bardziej intensywna szarość. Tapety, farby, dekoracyjne tynki czy betonowe płyty – wiele materiałów daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych.

Ciekawe faktury, wzory w połączeniu z bogatą paletą barw mogą stworzyć przyjemne, przytulne wnętrze. Prezentowane przykłady pokazują, że szare wnętrza nie muszą być chłodne i monotonne. Szarość doskonale łączy się z naturalnymi materiałami. Świetnie prezentuje się w towarzystwie drewna, kamieni, doskonale łączy się z bielą. Sypialnie w których zdecydowano się na szare ściany z łatwością możemy udekorować kolorowymi dodatkami i tkaninami: barwnymi narzutami, poduszkami dekoracyjnymi, tkaninami. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • ewka, 2015-03-23 09:35:55

    troche za dużo sie dzieje tutaj jak dla mnie, ale to jest oczywiście kwestia gustu. Ładna kolorystyka,a le ja postawiłabym na ciemniejszą podłogę, może dlatego, że w swojej sypialni mam ciemne drewno i tak się w nim zakochałam, ze teraz chciałabym mieć wszędzie ten odcień :D

POLECAMY W SERWISACH