Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Sypialnia w stylu skandynawskim. Stonowana kolorystyka, naturalne materiały,Fot. Alvhem Mäkler.

Sypialnia w stylu skandynawskim. Stonowana kolorystyka, naturalne materiały,Fot. Alvhem Mäkler.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 05 lut 2015 09:22 (aktualizacja: 06 lut 2015 07:54)

Szare ściany. Pomysł na aranżację sypialni

Modne szarości świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wiele odcieni daje nam nieskończone możliwości aranżacji. Zobaczcie przykłady sypialni w których zdecydowano się na szare ściany.

Sypialnia powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby można było w niej komfortowo wypocząć. Kolor ścian wpływa na odbiór całego wnętrza, dlatego warto przemyśleć ich wybór. Przedstawiamy wnętrza sypialni utrzymane w różnych stylach. Wszystkie łączy kolor ścian, mniej lub bardziej intensywna szarość. Tapety, farby, dekoracyjne tynki czy betonowe płyty – wiele materiałów daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych.

Ciekawe faktury, wzory w połączeniu z bogatą paletą barw mogą stworzyć przyjemne, przytulne wnętrze. Prezentowane przykłady pokazują, że szare wnętrza nie muszą być chłodne i monotonne. Szarość doskonale łączy się z naturalnymi materiałami. Świetnie prezentuje się w towarzystwie drewna, kamieni, doskonale łączy się z bielą. Sypialnie w których zdecydowano się na szare ściany z łatwością możemy udekorować kolorowymi dodatkami i tkaninami: barwnymi narzutami, poduszkami dekoracyjnymi, tkaninami. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA