Pomysłowe, dekoracyjne ramki wiszące. Fot. Eurofirany

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Pomysłowe, dekoracyjne ramki wiszące. Fot. Eurofirany
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
24 maj 2017 12:37

5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Mamy

Już za kilka dni będziemy obchodzić jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Jak w szczególny sposób uczcić Dzień Mamy? Wspólnie spędzony czas, życzenia od serca i piękny upominek. Podpowiadamy, jak wybrać i przygotować wyjątkowy prezent na tę okazję.

Ciekawy obraz to niecodzienny pomysł na prezent – a jakże uroczy. Elegancki, nastrojowy lub zupełnie abstrakcyjny – w zależności od upodobań naszej mamy, możemy wybrać odpowiednie malowidło. Marka Eurofirany proponuje nam obrazy przedstawiające m.in.: pejzaże, ciekawe ujęcia znanych miast, portrety, rysunki z motywem florystycznym, a także oprawione w ramy plakaty z hasłami motywacyjnymi lub obrazy 3D.

W tym szczególnym dniu możemy także zaprosić mamę na filiżankę aromatycznej kawy. Jednak zamiast wybrać się do kawiarni, przyrządźmy ją sami i podajmy w sprezentowanych pięknych filiżankach lub stylowych kubkach, które będą pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

Prezenty tworzone z myślą o ukochanej osobie cieszą najbardziej, dlatego świetnym pomysłem może okazać się dekoracyjna ramka wspólne zdjęcia.

Z kolei dla mam, które preferują praktyczne upominki, możemy wybrać eleganckie poszewki dekoracyjne, najlepiej z motywem serca lub gustowny komplet pościeli z eleganckim wzorem.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH