• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
29 lip 2011 11:12

Atelier Penelopy

W Galerii Penelopia, prowadzonej przez Marię Sułkowską, można znaleźć niepowtarzalną i ręcznie wykonaną biżuterię, bombki, chusteczniki, zdobione jaja, kopyta, przytulanki i wiele innych dodatków dekoracyjnych.

Właścicielka prowadzi także w Gdyni kursy z decoupage'u dzieląc się swoją wiedzą i warsztatem z każdym, kto chciałby kreatywnie spędzać swój wolny czas. W niedalekiej przyszłości otworzy również Pracownię Ceramiczną na Kaszubach, która będzie oferowała kursy oswajania gliny. Wszystkie projekty, które powstają w zaciszu pracowni od ponad roku rejestruje na chętnie odwiedzanym blogu Atelier Penelopy.
Adres bloga: www.penelopia.blogspot.com

Odkrywanie świata
Maria Sułkowska, właścicielka Galerii Penelopia Odkąd pamiętam, zawsze lubiłam zmieniać rzeczywistość wokół siebie. Świetnym poligonem był przełom lat 70. i 80., kiedy sklepy straszyły pustką, a ja, młoda wówczas dziewczyna, chciałam żyć kolorowo. Jak przystało na Penelopę tkałam gobeliny podczas gdy mój "Odys" przemierzał morza i oceany. Z radością małego dziecka zdobywałam umiejętność poruszania się w świecie ceramiki, witrażu, haftu, quillingu. Przez ostatnie lata w mojej pracowni króluje decoupage. Wróciłam również do szycia. Pochłonął mnie całkowicie świat misiów. Ogromną przyjemność sprawia mi tworzenie niepowtarzalnych autorskich stworków, które świetnie sprawdzają się zarówno w roli przytulanek, jak i elementów zdobiących wnętrza nie tylko dziecięcych pokojów.
Galeria Penelopia
Kopyta wykonane na bazie oryginalnych, starych, drewnianych kopyt szewskich. Uczynią każde wnętrze wyjątkowym. Ozdobione techniką decoupage. Doskonałe na prezent dla wyjątkowych osób.
Galeria Penelopia
Chustecznik to element ozdobny każdego wnętrza. Pudełko drewniane ozdobione ręcznie w technice decoupage, zabezpieczone wieloma warstwami lakieru. Idealnie pasuje do tradycyjnych tekturowych opako
Galeria Penelopia
Nietuzinkowa dekoracja wnętrz nie tylko na Wielkanoc. Wykonane na bazie naturalnych wydmuszek jaj gęsich. Ozdobione techniką decoupage. Wykonane z niezwykłą starannością, sprawiają wrażenie n
Galeria Penelopia
Przytulanki „Śpiochy” zostały z dużą dbałością o szczegóły uszyte z tkaniny i wypełnione miękkim wkładem. Doskonałe na prezent, nie tylko dla najmłodszych. Stworzone do przytulania l
Galeria Penelopia
Ozdobne serca zostały uszyte z tkaniny i wypełnione miękkim wkładem. Elementy ozdabiane techniką decoupage. Ręcznie wyszywane. Mogą też być wykorzystane jako zawieszka dekorująca wnętrze. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Studio Aranżacji Wnętrz Tryton, 2011-09-26 21:07:47

    Polecam również bloga:

    ;max-results=5

    niesamowite kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

POLECAMY W SERWISACH