Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Srebrne lampki nocne umieszczone na ścianie wprowadzają do wnętrza przyjemne światło. Projekt: Lucyna Kołodziejska. Fot. Bartosz Jarosz.

Srebrne lampki nocne umieszczone na ścianie wprowadzają do wnętrza przyjemne światło. Projekt: Lucyna Kołodziejska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 26 lut 2015 11:01

Dekoracja sypialni: dodatki w srebrnym kolorze

Dzięki dodatkom możemy zbudować we wnętrzu przyjemną atmosferę. Uniwersalne i ponadczasowe dekoracje w srebrnym kolorze doskonale komponują się z każdym kolorem.

Dodatki w kolorze srebra sprawią, że wnętrze będzie eleganckie i bardzo stylowe. Doskonale prezentują się w towarzystwie każdego koloru, znakomicie pasuje do bieli i szarości. Srebrne lampki, świeczniki, ramy luster stanowią ciekawą ozdobę wnętrz. Ponadto połyskujące powierzchnie optycznie powiększają przestrzeń.  

W sypialni nie możemy zapomnieć o właściwym doborze tkanin. Zasłony, dekoracyjne poduszki w srebrnym kolorze ocieplą wnętrze i dodadzą elegancji.

Do sypialni srebrny kolor możemy wprowadzić także na większe powierzchnie, wybierając farbę z drobinkami srebra czy tapetę z połyskującymi elementami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA