Kwieciste, delikatne tkaniny wprowadzają do sypialni łagodny, romantyczny nastrój. Fot. H&M Home.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Kwieciste, delikatne tkaniny wprowadzają do sypialni łagodny, romantyczny nastrój. Fot. H&M Home.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
09 lut 2015 11:56

Dekoracja sypialni - najnowsze wiosenne kolekcje

Co będzie modne w sezonie wiosna-lato 2015? Przedstawiamy najnowsze propozycje dodatków, tkanin oraz dekoracji, które doskonale sprawdzą się w sypialni.

Na półkach sklepowych pojawiły się kolorowe kolekcje - to znak, że niebawem nadejdzie wiosna! Ciężkie, grube narzuty zamienimy na lekkie, zwiewne tkaniny. Szarości, stonowane odcienie zastąpimy wiosennymi kolekcjami, które wprowadzają do wnętrza wiele koloru.

Żywe odcienie dodają wnętrzom energii po jesienno-zimowym wyciszeniu. Tegoroczne, wiosenne kolekcje obfitują w kwieciste wzory. Poza kolorowymi, żywymi kompozycjami pojawiają się kolekcje z delikatnymi kwiatami przypominającymi dawne tkaniny.

Wiosna to także lekkie, pastelowe odcienie. Świetnie sprawdzą się w połączeniu z modnymi szarościami. W tym roku także pojawiają się marynistyczne motywy, które przywołują na myśl wakacyjne podróże.

Warto pamiętać, że wprowadzenie kilku dodatków do sypialni pozwoli nam na wiosenne odświeżenie wnętrza. Zmiana poduszek dekoracyjnych, narzut czy zasłon wymaga stosunkowo niewielkich nakładów finansowych a efekt może być naprawdę zaskakujący!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH